E-142 Dom z poddaszem z dużą łazienką

Zamów

cena: 4 900 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-142

Dom z poddaszem zbudowany na bazie dwu brył - mieszkalnej i garażowej. Dach ma kąt nachylenia połaci 35 stopni. Salon z kuchnią i jadalnią zostały połączone w jednoprzestrzenną strefę dzienną, którą można dowolnie aranżować. Pokój na parterze jest nieco oddzielony od cześci dziennej, przez co znakomicie sprawdzi się jako pokój dziadków. Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie i rodzinną łazienkę. Rodzice, przy swojej sypialni, mają do dyspozycji własną dużą garderobę i łazienkę.

Powierzchnia użytkowa 147,9 m²
Powierzchnia netto 228,5 m²
Powierzchnia zabudowy 172,1 m²
Garaż 36,8 m²
Kubatura 541,9 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,4 m
Powierzchnia dachu 245,0 m²
Kąt nachylenia dachu 35 °
Minimalne wymiary działki 25,1 x 20,1 m
Stan surowy zamknięty 310 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 74 600 PLN
Wykończenie 146 700 PLN
Koszt budowy 532 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 454 200 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty