E-204LNowoczesny dom piętrowy

Zamów

cena: 5 790 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-204 L Nowoczesny dom piętrowy

Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem, przeznaczony do lokalizacji na wąskich działkach. Strefa wspólna umieszczona na parterze, przesunięta jest w kierunku ogrodu a pomieszczenia techniczne i garaż oddzielają od uciążliwości ulicy. Równocześnie dzięki wysunięciu ściany kuchni, zapewniona jest możliwość spojrzenia w kierunku wjazdu na teren działki. Na parterze zlokalizowany jest dodatkowy pokój, mogący pełnić rolę gabinetu lub pracowni. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie. Największa z nich, przeznaczona dla rodziców, ma własną garderobę i łazienkę oraz możliwość wyjścia na taras. Plan piętra uzupełnia wspólna łazienka z wanną i odrębne pomieszczenie pralni. 

Powierzchnia użytkowa 162,4 m²
Powierzchnia netto 196,6 m²
Powierzchnia zabudowy 161,3 m²
Garaż 34,2 m²
Kubatura 546,4 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Powierzchnia dachu 105,0 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 17,8 x 28,1 m
Stan surowy zamknięty 400 000 PLN
Instalacje wewnętrzne 86 800 PLN
Wykończenie 178 100 PLN
Koszt budowy 664 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 548 100 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PPROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 99zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 49zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 49zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop żelbetowy wylewany*
Pokrycie dachowe papa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25cm styropian
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowegrzejniki*
Wentylacja mechaniczna
 Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Kamil
29.09.2022 / 17:24:21odpowiedz

Zapraszam do odwiedzenia budowy. Stan surowy. Mazowieckie

Kamil
10.03.2023 / 13:52:12odpowiedz

kamild [aT] interia.pl

Łukasz
20.02.2023 / 20:24:36odpowiedz

Dzień dobry, Czy można przesłać lokalizację domu? Jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę o informację na email vfrbgt246 [aT] gmail.com Pozdrawiam

Tomek
07.12.2019 / 13:54:27odpowiedz

Bardzo dziękuję za odpowiedź w sprawie dachu, chciałbym jeszcze podpytać o fundament - czy w projekcie jest on uwzględniony w formie ławy czy płyty? Czy to ustala architekt przy adaptacji? Dziękuję!

E-DOMY.PL
09.12.2019 / 12:20:13odpowiedz

Witamy. Fundamenty w wersji katalogowej zaprojektowane są w postaci ław i stóp fundamentowych. Zamiana na płytę możliwa jest podczas adaptacji projektu. Zwracamy uwagę, że posadowienie budynku należy zweryfikować zależnie od zastanych na działce warunków gruntowych. Może się okazać, że różnią się od przyjętych w projekcie typowym założeń. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Tomek
04.12.2019 / 09:20:28odpowiedz

Dzień dobry, Czy dach można wykonać w tym projekcie konstrukcją stropu drewnianego? Dziękuje!

E-DOMY.PL
05.12.2019 / 11:58:52odpowiedz

Witamy. Stropodach można wykonać z wykorzystaniem konstrukcji drewnianej, np. z użyciem prefabrykowanych belek dwuteowych. Wymagało to będzie wzmocnienia wieńca oraz odrębnego projektu konstrukcyjnego wykonanego podczas adaptacji. Wersja katalogowa posiada strop z monolitycznej płyty żelbetowej. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Rafał
06.11.2018 / 20:38:07odpowiedz

Czy taki projekt może być zrealizowany z wentylacją grawitacyjną (chodzi o unikniecie kosztów wentylacji mechanicznej)?

E-DOMY.PL
07.11.2018 / 12:30:47odpowiedz

Witamy. Projekt może zostać zrealizowany z wykorzystaniem wentylacji grawitacyjnej. Należy przewidzieć odpowiednie rozmieszczenie kominów, szczególnie komina wentylującego kuchnię. W przypadku takiej zmiany należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednio niskiego współczynnika zapotrzebowania na energię pierwotną EP, ponieważ wzrasta on w przypadku rezygnacji z rekuperatora. Jednak w przypadku E-204, ze względu na zastosowane rozwiązania instalacyjne, nie będzie tu problemu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Piotrek
23.10.2018 / 23:07:02odpowiedz

Witam, czy nie ma tu pomyłki ? Kąt nachylenia dachu 1stopień i pokrycie dachówką betonową ? Powinno być chyba papą czy czymś w tym rodzaju ?

E-DOMY.PL
25.10.2018 / 10:11:26odpowiedz

Witamy. Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Rzeczywiście wpisane zostały nieprawidłowe dane. Izolacja dachu płaskiego jest zaprojektowana z papy. Minimalne spadki są ustalone na 2,5% zaś kąt nachylenia równy 1 stopień wynika z zaokrąglenia i jednostek przyjętych przez system strony internetowej. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Dulek
27.12.2017 / 06:27:06odpowiedz

Witam. Jakie parametry EUCO I EP ma ten dom?

E-DOMY.PL
02.01.2018 / 10:07:24odpowiedz

Witamy. Zapotrzebowanie na energię netto do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej w sezonie stand. wynosi odpowiednio około 14 600 + 460 kWh/rok. Współczynnik EP kształtuje się na poziomie nieco poniżej 70 kWh/(rok*m2). Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty