E-206 Dom z gabinetem od frontu

Zamów

cena: 5 600 PLN dostępność: 35 dni

Projekt domu E-206 Nowość

Projekt nowoczesnego domu piętrowego z płaskim dachem. Zestawienie brył tworzących budynek podkreślone jest zastosowaniem drewnianego wykończenia oraz zróżnicowanej kolorystyki tynku. Całość dopełniają elementy stalowe balustrad. Wspólne pomieszczenia na parterze zlokalizowane sa od strony ogrodu. Prowadzi do nich szeroki hol, z którego dostępny jest także dodatkowy pokój na parterze. Zlokalizowany jest od od frontu i może pełnić rolę wygodnego gabinetu. Kuchnia połaczona jest zarówno z jadalnią, jak i holem wejściowym, co ułatwi np. wnoszenie zakupów. W skład piętra wchodzą trzy sypialnie. Z każdej z nich zostało umożliwione wyjście na taras. Na największy taras nad garażem przedostać się można ze wspólnego holu. Największa z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę. Z holu dostępna jest również wspólna łazienka i zlokalizowana w odrębnym pomieszczeniu pralnia.

Powierzchnia użytkowa 179,1 m²
Powierzchnia netto 218,5 m²
Powierzchnia zabudowy 178,1 m²
Garaż 39,4 m²
Kubatura 601,6 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Powierzchnia dachu 145,0 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 23,5 x 23,7 m
Stan surowy zamknięty 318 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 86 600 PLN
Wykończenie 200 000 PLN
Koszt budowy 604 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 508 700 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty