E-195Prosty dom komfortowy

Zamów

cena: 5 400 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-195 Prosty dom komfortowy

Projekt domu o prostej bryle przekrytej dwuspadowym dachem. Część wspólna parteru składa się z salonu z wydzieloną przestrzenią na stół oraz kuchni ze spiżarnią. Z holu dostępny jest pokój, który może pełnić rolę gabinetu. Dzięki zlokalizowanej tuż obok łazience, pokój ten może być wygodny dla mieszkającej w domu osoby starszej. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie. Dwie z nich, umieszczone nad garażem posiadają aneksy z garderobami. Pozostałą powierzchnię piętra zajmuje łazienka oraz praktyczne pomieszczenia pomocnicze: wspólna garderoba i pralnia. Dom wyposażony jest w garaz dwustanowiskowy.

 

Projekt jest powiększoną wersją projektu E-193.

Powierzchnia użytkowa 158,5 m²
Powierzchnia netto 231,8 m²
Powierzchnia zabudowy 163,6 m²
Garaż 39,4 m²
Kubatura 576,0 m³
Wysokość budynku 8,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,4 m
Powierzchnia dachu 240,0 m²
Kąt nachylenia dachu 38 °
Minimalne wymiary działki 25,1 x 19,5 m
Stan surowy zamknięty 389 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 88 800 PLN
Wykończenie 177 600 PLN
Koszt budowy 656 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 550 900 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Piotr
15.05.2019 / 21:52:59odpowiedz

Czy istnieje możliwość podniesienia ściany kolankowej do ok. 150cm? Ile kosztowałaby taka zmiana w projekcie? Czy taka zmiana wymaga wprowadzenia innych zmian, np. zmiany kąta dachu czy wydłużenia okapów? Pozdrawiam.

E-DOMY.PL
16.05.2019 / 14:22:48odpowiedz

Witamy. Ściana kolankowa może zostać podniesiona i nie będzie konieczne korygowanie kąta nachylenia i okapów dachu. Zmianę wprowadzić należy podczas adaptacji projektu i z architektem adaptującym należy ustalić koszt modyfikacji. Proszę zwrócić uwagę, że przy takiej wysokości ścianki kolankowej spód okien połaciowych znajdzie się dość wysoko. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Zbyszek
20.01.2019 / 18:18:21odpowiedz

Czy istnieje możliwość podpiwniczenia części budynku tylko pod garażem?

E-DOMY.PL
21.01.2019 / 10:33:59odpowiedz

Witamy. Podpiwniczenie należy wprowadzić do projektu podczas jago adaptacji. Obrys może być ograniczony tylko do obrysu garażu. Należy w odpowiednim miejscu zlokalizować schody. Prosimy pamiętać, że na rozwiązania techniczne podpiwniczenia wpływ ma rodzaj gruntu i poziom wód gruntowych. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Monika
15.10.2018 / 10:16:48odpowiedz

Czy istnieje możliwość przeniesienia komina z łazienki do pomieszczenia technicznego? Nie jestem pewna czy kabina prysznicowa zmieści się pod schodami...

E-DOMY.PL
15.10.2018 / 12:23:52odpowiedz

Witamy. Przeniesienie komina do pomieszczenia technicznego jest możliwe. Zmianę należy wprowadzić podczas adaptacji projektu. Proszę jednak zwrócić uwagę, że taka zmiana będzie miała konsekwencję w układzie łazienki na poddaszu, gdzie komin znajdzie się w miejscu aktualnie zaprojektowanego prysznica. W przypadku dolnej łazienki, spód płyty żelbetowej spocznika schodów jest na wysokości +2.23 m. Jest to wysokość umożliwiająca zamontowanie kabiny prysznicowej. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Monika
18.10.2018 / 11:36:12odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź. Zdaję sobie sprawę z tego, że komin również na piętrze ulegnie przesunięciu jednakże zakładam po prostu zamianę komina i prysznica miejscami - komin oddzieli wannę i prysznic :) Pozdrawiam!

E-DOMY.PL
12.08.2018 / 16:03:56odpowiedz

Witamy, oczywiście jest możliwość podpiwniczenia projektu, ale tylko w ramach adaptacji projektu. Nasz typowy projekt jest niepodpiwniczony. Pozdrawiamy.

Tomek
12.08.2018 / 14:32:07odpowiedz

Witam Czy jest mozliwosc podpiwniczenia ?

ruda
13.11.2016 / 18:08:05odpowiedz

Czy istnieje możliwość usunięcia okien na parterze i piętrze od strony garażu, tak aby projekt dostosować do działki o szerokości 24,5 m?

E-DOMY.PL
14.11.2016 / 12:27:54odpowiedz

Witamy. Tak, okna w garażu i w ścianie szczytowej w sypialniach mogą zostać usunięte. Wówczas dom może zostać zlokalizowany na działce o szerokości 24,5 m. Można rozważyć doświetlenie sypialni dodatkowym oknem połaciowym. Zmiany należy wprowadzić podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty