E-182aDom z płaskim dachem i 3 sypialniami

Zamów

cena: 5 050 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-182a Dom z płaskim dachem i 3 sypialniami

Projekt domu parterowego z płaskim dachem. Prosta, nowoczesna bryła domu kryje w sobie przestronny salon z kuchnią i jadalnią oraz trzy sypialnie. Część dzienna stanowi jedną przestrzeń dostępną bezpośrednio z holu wejściowego. Sypialnie dostępne są z odrębnego korytarza, oddzielonego od pomieszczeń wspólnych zabudową kominka. Dzięki temu obie strefy są niezależne, a równocześnie dobrze ze soba skomunikowane. Dom wyposażony jest w garaż z jednym miejscem postojowym oraz przekryty częściowo taras. Na uwagę zasługuje także wyodrębniona pralnia.

Projekt posiada wersję z dwoma pokojami E-182.

Powierzchnia użytkowa 115,7 m²
Powierzchnia netto 138,2 m²
Powierzchnia zabudowy 189,5 m²
Garaż 22,6 m²
Kubatura 398,6 m³
Wysokość budynku 4,6 m
Powierzchnia dachu 150,0 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 18,8 x 28,5 m
Stan surowy zamknięty 306 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 60 200 PLN
Wykończenie 159 400 PLN
Koszt budowy 525 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 439 100 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian
Strop żelbetowy wylewany
Pokrycie dachowe papa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25cm styropian
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe
Wentylacja mechaniczna
 Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Tomek
14.02.2021 / 14:58:36odpowiedz

Dzień dobry, czy można podwyższyć ściany w tym projekcie bez znacznych problemów? Na rzucie widziałem, że wysokość to 2.85. Czy można podwyższyć np. o 1 pustak do 3.10? Dzięki!

E-DOMY.PL
22.02.2021 / 10:37:16odpowiedz

Witamy. Podniesienie poziomu stropu o jeden pustak jest możliwe i nie będzie wiązało się z problemami. Nie wpłynie także znacząco na architekturę budynku. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Rysike
21.09.2020 / 06:55:51odpowiedz

Czy ten Projekt jest może w wersji blizniaczej? Pozdrawiam Ryszard

E-DOMY.PL
21.09.2020 / 07:42:21odpowiedz

Witamy. W celu zrealizowania zabudowy bliźniaczej należy zamówić wersję podstawową oraz lustrzaną projektu, a następnie dokonać ich połączenia podczas adaptacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

E-DOMY.PL
21.09.2020 / 09:49:06odpowiedz

Proszę zwrócić uwagę, że ze względu na doświetlenie pomieszczeń i układ tarasu, zbliźniaczenie projektu E-182a wymagać będzie zmian funkcjonalnych. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Rysiek
13.09.2020 / 08:47:20odpowiedz

Dzień dobry, interesuje mnie Projekt E-182 a w wersji bliżniaczej. Czy jest możliwość zamówienia projektu bliżniaczego? Pozdrawiam Ryszard.

Mateusz
31.10.2019 / 11:15:03odpowiedz

Czy jest możliwość zmiany w projekcie na garaż dwustanowiskowy? Poszukuję projektu do 115m powierzchni użytkowej z płaskim dachem i dwustanowym garażem. Pozdrawiam

E-DOMY.PL
31.10.2019 / 15:34:56odpowiedz

Polecamy popularną wersję tego projektu z dwustanowiskowym garażem o nazwie E-183 lub projekt E-205. Pozdrawiamy, E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty