E-145 Dom parterowy z trzema sypialniami

Zamów

cena: 4 800 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-145 Nowość

Projekt nowoczesnego domu parterowego z płaskim dachem. Projekt przeznaczony jest dla czteroosobowej rodziny. Część dzienna składa się z jadalni i salonu oraz wydzielonej wyspą kuchni. Kuchnia połączona jest z wygodną spiżarnią. Część sypialna to trzy pokoje, z których każdy ma możliwość wyjścia na taras i do ogrodu. Strefa ta oddzielona jest od reszty domu drzwiami. Do dyspozycji mieszkańców jest duża garderoba oraz łazienka. Mniejsza łazienka z prysznicem dostępna jest od strony holu. Łączący strefę prywatną i wspólną hol pozwala na wstawienie dużych szaf. Program domu uzupełnia szeroki garaż i pomieszczenie techniczne. Bryła domu skomponowana jest poprzez zróżnicowanie wysokości jej poszczególnych części.

Powierzchnia użytkowa 124,0 m²
Powierzchnia netto 168,1 m²
Powierzchnia zabudowy 226,3 m²
Garaż 36,5 m²
Kotłownia 7,8 m²
Kubatura 486,6 m³
Wysokość budynku 4,7 m
Powierzchnia dachu 180,7 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 23,0 x 26,4 m
Stan surowy zamknięty 307 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 60 500 PLN
Wykończenie 159 600 PLN
Koszt budowy 527 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 440 900 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty