E-133aDom parterowy z 2 sypialniami

Zamów

cena: 5 200 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-133a Dom parterowy z 2 sypialniami

Projekt domu parterowego, z poddaszem o dużych możliwościach adaptacji na cele użytkowe. Strefa dzienna to blisko 50 m2 otwartej przestrzeni, gdzie zaaranżowany został salon i kuchnia z jadalnią. Kuchnię bez trudu można uzupełnić o śpiżarnię. Część sypialna dostepna jest z wydzielonego korytarza. Składa się z dwóch pokoi oraz wygodnej łazienki. Uzupełnieniem programu tej części domu jest wydzielone pomieszczenie pralni. Mniejsza łazienka, przeznaczona dla gości, jest wyposażona w prysznic i dostępna z głównego holu. Południowy taras jest prawie w całości zadaszony. Można się do niego dostać nie tylko z salonu, ale także z jednej z sypialni. W projekcie przewidziane zostały praktyczne szafy wnękowe do przechowywania. Dodatkową przestrzeń magazynową przewidziano w garażu w formie antresoli.

UWAGA: projekt występuje też w zmienionej wersji z 3 pokojami E-133.

Powierzchnia użytkowa 123,3 m²
Powierzchnia netto 157,0 m²
Powierzchnia zabudowy 213,6 m²
Garaż 33,7 m²
Strych 86,9 m²
Kubatura 451,8 m³
Wysokość budynku 7,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 2,8 m
Powierzchnia dachu 285,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 25,2 x 22,2 m
Stan surowy zamknięty 373 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 72 300 PLN
Wykończenie 150 000 PLN
Koszt budowy 595 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 485 800 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian
Strop wylewany żelbetowy
Pokrycie dachowe dachówka cementowa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Hanna
31.01.2020 / 09:25:17odpowiedz

Kupiliśmy projekt 133a . Czy można obniżyć strop nad parterem o 20 cm . Wentylacja mechaniczna będzie zatopiona w posadzce piętra. Chcemy w ten sposób uzyskać wyższą wysokość poddasza .Strop w garażu pozostawałby bez zmian. Pozdrawiam

E-DOMY.PL
31.01.2020 / 10:25:50odpowiedz

Witamy. Tak, zmiana taka jest możliwa do wprowadzenia. Należy pamiętać oczywiście o odpowiednim ukształtowaniu schodów na poddasze. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Róża
10.08.2018 / 11:37:01odpowiedz

Projekt jest bliski ideału. Zakładając, że będzie z niego korzystać rodzina 2+1, poddasze jest zbędne i miejsce na schody można by było wykorzystać. Fantastycznie byłoby gdyby WC miało dostęp do okna, a pralnie powiększyć o część holu, szafy. Czy pokuszą się Państwo na wizualizację takiego pomysłu? Pozdrawiam serdecznie

Martyna
31.07.2018 / 23:02:26odpowiedz

Super projekt :) ciekawe czy jest szansa przerobienia garażu na pokój z wejściem od strony szafy w korytarzu... Wtedy parter byłby wystarczający na wszystkie potrzeby życiowe rodziny 2+2 :) Pozdrawiam! Ps. Czy ktoś już się pokusił na realizację?

E-DOMY.PL
01.08.2018 / 12:16:02odpowiedz

Witamy. Oczywiście - można wykonać taką zmianę w ramach adaptacji projektu, przez architekta adaptującego. Proszę też spojrzeć na wersję projektu E-133. Ma 3 pokoje, nie licząc salonu. Pozdrawiamy, E-DOMY.PL

Julka
23.10.2017 / 21:16:10odpowiedz

Witam. Takiego projektu szukałam, jak to się stało że go wcześniej nie widziałam. Czy będą wnętrza ? Pozdrawim

E-DOMY.PL
27.11.2017 / 10:19:14odpowiedz

Witamy. Prezentowany na stronie projekt E-133 zastąpił wycofaną już z oferty poprzednią jego wersję. Cieszymy się, że dom przypadł Pani do gustu. Wizualizacje wnętrz planujemy przygotować, jednak niestety nie możemy jeszcze określić, kiedy je zaprezentujemy. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Julka
11.12.2017 / 09:50:30odpowiedz

OK, bardzo dziękuję. Poczekam, projekt bardzo nam się podoba :)

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Nasze realizacje - Projekt domu E-133a

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty