E-244bDom namiotowy z pokojem od frontu

Zamów

cena: 3 900 PLN dostępność: 10 dni

E-244b Nowość

Projekt niewielkiego domu przekrytego symetrycznym czterospadowym dachem. Mimo niewielkiego metrażu na parterze znalazły się cztery pokoje oraz wygodne pomieszczenia dodatkowe: pralnia i garderoba. Z przedsionka skierować się można do strefy dziennej lub do znajdującego się na froncie domu pokoju, który pełnić może rolę gabinetu. Trzy sypialnie zlokalizowane są w odrębnej strefie domu. Towarzyszą im dwie łazienki, jedna wyposażona w wannę, druga w prysznic. W projekcie przewidziano możliwość adaptacji poddasza, do czego wystarczy wybudowanie schodów w miejsce garderoby. Projekt posiada także wersję z dwoma (E-244) i trzema  pokojami (E-244a).

Powierzchnia użytkowa 113,2 m²
Powierzchnia netto 151,6 m²
Powierzchnia zabudowy 190,7 m²
Garaż 32,3 m²
Strych 87,8 m²
Kotłownia 6,1 m²
Kubatura 450,4 m³
Wysokość budynku 8,1 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 260,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 21,8 x 22,8 m
Stan surowy zamknięty 283 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 68 400 PLN
Wykończenie 105 200 PLN
Koszt budowy 456 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 366 100 PLN

W Y C E Ń    B U D O W Ę    D O M U    W    3    M I N U T Y  !!!

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość zamówienia naszego katalogu 2019 w wersji papierowej: ZAMÓW KATALOG

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty