E-223Prosty dom z poddaszem

Zamów

cena: 3 800 PLN dostępność: 10 dni

E-223 Nowość

E-223 to prosty dom z poddaszem użytkowym i wejściem z boku. Takie ułożenie wejścia pozwoliło uzyskać bardzo ciekawy układ funkcjonalny. Pomieszczenia strefy dziennej rozciągają się w jednej przestrzeni łączącej front budynku i wyjście na ogród. Kolejne funkcje wydzielane są bez wyraźnych granic dając zintegrowaną, wspólną strefę parteru. Najważniejszym elementem podziału jest nieobudowana klatka schodowa, stanowiąca ważny akcent we wnętrzu. Strefa wejścia do domu jest dyskretnie usytuowana z boku. Prowadzi ona do holu, w którym można przyjąć gości bez bezpośredniego udostępniania dziennej części domu. Z holu przejść można do dodatkowego pokoju, który wedle uznania, można połączyć z salonem powiększając jego powierzchnię. Na parterze zlokalizowana jest tez wygodna łazienka z prysznicem i praktyczna spiżarnia. Poddasze mieści cztery sypialnie i wspólna łazienkę. Jedna z sypialni, przeznaczona jest dla rodziców i posiada własną łazienkę. Podnosi to komfort jej użytkowania.

Powierzchnia użytkowa 159,7 m²
Powierzchnia netto 207,6 m²
Powierzchnia zabudowy 149,8 m²
Garaż 21,2 m²
Kotłownia 5,9 m²
Kubatura 551,8 m³
Wysokość budynku 8,6 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,6 m
Powierzchnia dachu 220,0 m²
Kąt nachylenia dachu 38 °
Minimalne wymiary działki 18,8 x 23,5 m
Stan surowy zamknięty 267 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 69 200 PLN
Wykończenie 124 700 PLN
Koszt budowy 461 500 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 369 100 PLN

W Y C E Ń    B U D O W Ę    D O M U    W    3    M I N U T Y  !!!

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość zamówienia naszego katalogu 2019 w wersji papierowej: ZAMÓW KATALOG

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty