E-192Mały dom bez garażu

Zamów

cena: 3 300 PLN dostępność: 5 dni

E-192

Projekt niewielkiego domu z dwuspadowym dachem. Przestrzeń dzienna zorganizowana jest wokół centralnie umieszczonego kominka. W jej skład wchodzi salon oraz kuchnia z wydzielonym miejscem na duży stół. Część parteru przeznaczona jest na pokój z funkcjonalnie przyporządkowaną łazienką, który może pełnić rolę pokoju seniora, bądź być wygodnym gabinetem. Piętro składa się z dwóch pokoi, odrębnej wspólnej garderoby, pralni oraz rozbudowanej, wygodnej łazienki. Projekt nie przewiduje garażu wbudowanego.

Powierzchnia użytkowa 141,4 m²
Powierzchnia netto 161,6 m²
Powierzchnia zabudowy 122,7 m²
Kubatura 413,7 m³
Wysokość budynku 8,0 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,6 m
Powierzchnia dachu 200,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 19,1 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 213 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 48 600 PLN
Wykończenie 97 400 PLN
Koszt budowy 359 600 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 302 100 PLN

W Y C E Ń    B U D O W Ę    D O M U    W    3    M I N U T Y  !!!

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość zamówienia naszego katalogu 2019 w wersji papierowej: ZAMÓW KATALOG

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty