E-112 Dom parterowy bez garażu

Zamów

cena: 4 550 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-112

To projekt podobny do E-111, ale w wersji bez garażu. Dzięki bryle opartej na planie prostokąta, przekrytej kopertowym dachem, dom jest łatwy w budowie. Jadalnia z salonem tworzy jedną przestrzeń dzienną. W kuchni zaprojektowano niewielką spiżarnię. Dom, podobnie jak E-111 ma możliwość powiększenia powierzchni użytkowej poprzez dodanie poddasza. Na rysunkach prezentujemy powierzchnię do zaadaptowania. Na rysunku przedstawiamy powierzchnię poddasza po obrysie ścian.

Dla osób, które do tego projektu, chciałyby zbudować garaż wolnostojący proponujemy projekt E-G1.

 

Powierzchnia użytkowa 123,0 m²
Powierzchnia netto 123,0 m²
Powierzchnia zabudowy 167,8 m²
Strych 50,8 m²
Kubatura 361,5 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 230,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 22,7 x 20,4 m
Stan surowy zamknięty 246 900 PLN
Instalacje wewnętrzne 41 700 PLN
Wykończenie 101 300 PLN
Koszt budowy 389 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 328 500 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty