E-158Dom z gabinetem i 4 sypialniami

Zamów

cena: 3 300 PLN dostępność: 30 dni

E-158 Nowość

Prezentujemy Państwu zmodernizowaną wersję naszego bestsellera sprzedaży - projektu E-158. 

W projekcie wprowadziliśmy kilka istotnych zmian. Przeprojektowaliśmy układ funkcjonalny (dodatkowy pokój i większa łazienka z prysznicem na poddaszu, WC z prysznicem na parterze), dodaliśmy wentylację mechaniczną w standardzie, podnieśliśmy ściankę kolankową oraz o 2 stopnie kąt nachylenia dachu. Z naszych obserwacji wynika, że inwestorzy często wykonywali takie zmiany na własną rękę podczas adaptacji, dlatego postanowiliśmy wprowadzić je do projektu.

Dostępna jest wersja powiększona o nazwie E-128, oraz pomniejszona czyli E-188.

Istnieje także wersja z dachem dwuspadowym oparta na podobnym podziale funkcjonalnym E-157.Powierzchnia użytkowa 149,9 m²
Powierzchnia netto 213,6 m²
Powierzchnia zabudowy 158,8 m²
Garaż 22,1 m²
Kotłownia 6,1 m²
Kubatura 544,2 m³
Wysokość budynku 8,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,7 m
Powierzchnia dachu 250,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 21,2 x 22,2 m
Stan surowy zamknięty 238 400 PLN
Instalacje wewnętrzne 61 600 PLN
Wykończenie 111 000 PLN
Koszt budowy 411 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 349 500 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty