E-210 Dom dla rodziny wielopokoleniowej

Zamów

cena: 4 550 PLN dostępność: 35 dni

Projekt domu E-210

Projekt domu przeznaczonego dla licznej rodziny, w którym przewidziane zostały cztery pokoje i strych. Sypialnie znajdują się na poddaszu. Towarzyszy im łazienka z wanną i dodatkowy schowek, mogący również pełnić rolę pralni.

Na parterze przedsionek łączy się z holem, który prowadzi do strefy wspólnej domu oraz do wydzielonego funkcjonalnie gabinetu. Salon i jadalnia zajmują jedną przestrzeń, do której przylega półotwarta kuchnia ze spiżarnią. Gabinet może pełnić rolę pokoju seniora, ze względu na bliskość łazienki z prysznicem. Na parterze przewidziano także pralnię/schowek.

Projekt posiada garaż z miejscem na jeden samochód.

Wersja projektu z garażem dwustanowiskowym to E-209.

 

 

 

 

 

 

Powierzchnia użytkowa 132,2 m²
Powierzchnia netto 213,5 m²
Powierzchnia zabudowy 157,2 m²
Garaż 23,7 m²
Strych 23,9 m²
Kotłownia 6,4 m²
Kubatura 524,1 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,5 m
Powierzchnia dachu 230,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 20,4 m
Stan surowy zamknięty 276 800 PLN
Instalacje wewnętrzne 71 800 PLN
Wykończenie 128 900 PLN
Koszt budowy 477 500 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 381 700 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty