E-143 Kompaktowy dom z poddaszem

Zamów

cena: 4 750 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-143

Niewielki dom z poddaszem podobny do E-142, ale z jednym miejscem garażowym. Inaczej niż w E-142 zaaranżowaliśmy strefę dzienną, gdzie udało nam się obok kuchni wydzielić spiżarnię. Kuchnia jest połączona z jadalnią i salonem tworząc otwartą strefę dzienną. Wydzielony pokój na parterze może zostać wykorzystany jako przestrzeń do spokojnej pracy lub prowadzeinia działaności. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz współna łazienka.

Powierzchnia użytkowa 137,1 m²
Powierzchnia netto 200,4 m²
Powierzchnia zabudowy 155,9 m²
Garaż 26,6 m²
Kubatura 473,4 m³
Wysokość budynku 8,1 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,4 m
Powierzchnia dachu 225,0 m²
Kąt nachylenia dachu 35 °
Minimalne wymiary działki 23,1 x 20,1 m
Stan surowy zamknięty 284 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 61 800 PLN
Wykończenie 121 700 PLN
Koszt budowy 467 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 376 800 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty