E-115Dom parterowy z 3 sypialniami

Zamów

cena: 3 150 PLN dostępność: 5 dni

E-115

Popularny projekt domu parterowego z trzema sypialniami i dwustanowiskowym garażem. Dom został funkcjonalnie podzielony na trzy części. W części dziennej zaprojektowaliśmy salon z jadalnią, półotwartą kuchnię ze spiżarnią oraz hol i WC. Kuchnię można oddzielić od salonu tworząc oddzielne pomieszczenie. W części sypialnej znajdują się trzy pokoje, łazienka z wanną i prysznicem oraz garderoba. Atutem domu jest możliwość wyjścia na taras z każdej sypialni. Dzięki bezkolizyjnej lokalizacji schodów, projekt daje możliwość łatwej adaptacji poddasza. Na rysunkach pokazujemy powierzchnię netto, do zaadaptowania, po obrysie ścian.

UWAGA: W ofercie mamy inny projekt, oparty na koncepcji E-115, a pasujący na działkę z wjazdem od południa o numerze E-135.

 

Powierzchnia użytkowa 130,5 m²
Powierzchnia netto 162,9 m²
Powierzchnia zabudowy 222,6 m²
Garaż 32,4 m²
Strych 66,4 m²
Kubatura 488,7 m³
Wysokość budynku 7,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 305,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 26,4 m
Stan surowy zamknięty 270 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 48 700 PLN
Wykończenie 100 400 PLN
Koszt budowy 419 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 356 600 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty