E-107aDom z gabinetem na wąskie działki

Zamów

cena: 4 600 PLN dostępność: 35 dni

E-107a Nowość

Dom został zaprojektowany dla osób, którzy chcą budować na działce o minimalnych rozmiarach ok. 17,3x25,5m. Prosta bryła, połączona z dwuspadowym dachem sprawia, że dom jest łatwy w budowie. Obok salonu znajduje się dobrze doświetlona jadalnia, połączona z kuchnią. Niewielka spiżarnia znajduje się pod schodami. Obok nich znajduje się łazienka/wc z prysznicem. Przy wejściu zlokalizowany jest pokój, który może pełnić rolę gabinetu. Poddasze składa się z trzech sypialni, (z których główna ma dostęp do prywatnej garderoby i łazienki) oraz wspólnej łazienki odrębnej garderoby i wydzielonej pralni. Z jednej z sypialni jest możliwość wyjścia na taras nad garażem.

 

Projekt jest wydłużoną wersją projektu E-107.

 

Powierzchnia użytkowa 160,5 m²
Powierzchnia netto 205,8 m²
Powierzchnia zabudowy 146,1 m²
Garaż 18,1 m²
Kotłownia 5,6 m²
Kubatura 553,9 m³
Wysokość budynku 8,7 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,1 m
Powierzchnia dachu 215,0 m²
Kąt nachylenia dachu 38 °
Minimalne wymiary działki 17,3 x 25,5 m
Stan surowy zamknięty 265 800 PLN
Instalacje wewnętrzne 69 000 PLN
Wykończenie 123 900 PLN
Koszt budowy 458 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 366 600 PLN

W Y C E Ń    B U D O W Ę    D O M U    W    3    M I N U T Y  !!!

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość zamówienia naszego katalogu 2019 w wersji papierowej: ZAMÓW KATALOG

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty