E-245LRodzinny dom z 5 pokojami

Zamów

cena: 5 290 PLN
5 600 PLN
dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-245 L Nowość Rodzinny dom z 5 pokojami

Projekt domu parterowego o zwartej bryle i symetrycznym dachu. Dom przewidziano dla wieloosobowej rodziny. Przestrzeń parteru jest wyraźnie podzielona na część wspólną i strefę sypialni. W skrzydle prywatnym zaprojektowano pięć sypialni oraz łazienkę i odrębną pralnię. Sypialnia przeznaczona dla rodziców wyposażona jest w wygodną łazienkę, w której umieścić można zarówno wannę jak i prysznic. Część dzienna to jedna wspólna przestrzeń, której centralnym punktem jest rodzinny stół. Duża kuchnia jest otwarta na salon a jej granicą jest wyspa z fotelami barowymi. Na poddasze można przedostać się widocznymi z salonu schodami. Przestrzeń pod dachem można zaadaptować na pomieszczenia mieszkalne lub salę relaksu.

Projekt posiada wersję z garażem dwustanowiskowym E-246.

Powierzchnia użytkowa 163,4 m²
Powierzchnia netto 193,8 m²
Powierzchnia zabudowy 237,5 m²
Garaż 24,9 m²
Strych 83,1 m²
Kotłownia 5,5 m²
Kubatura 570,8 m³
Wysokość budynku 8,6 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 317,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,4 x 24,4 m
Stan surowy zamknięty 462 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 112 000 PLN
Wykończenie 171 600 PLN
Koszt budowy 745 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 596 600 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 99zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian
Strop wylewany żelbetowy
Pokrycie dachowe dachówka cementowa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Mikolaj
18.04.2022 / 23:26:00odpowiedz

Czy sa dostępne zdjęcia jakiejs realizacji lub ewentualnie wizualizacja wnętrza? Interesujący projekt ze wzgledu na prosty kształt i rozmieszczenie pomieszczeń z wyraźnie oddzielona czescia dzienną

E-DOMY.PL
20.04.2022 / 10:26:41odpowiedz

Witamy. Cieszymy się, że projekt jest dla Pana interesujący. Wizualizacje wnętrz będą opracowane, jednak nie jesteśmy w stanie określić kiedy to nastąpi. Jak dotąd niestety nie otrzymaliśmy zdjęć z realizacji od inwestorów. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Arek
25.10.2021 / 23:27:12odpowiedz

Witam, jestem żywo zainteresowany projektem. Zastanawiam się czy miałoby wizualny sens zrobienie pustej przestrzeni nas salonem i automatycznie całej reszty poddasza jako antresola? Wydaje mi się, że jest to ciekawe rozwiązanie ale prosiłbym o opinię profesjonalistów. Dziękuję i pozdrawiam!

E-DOMY.PL
26.10.2021 / 10:16:26odpowiedz

Witamy. Rozwiązanie rzeczywiście ciekawe pod względem przestrzennym. Ze względu na konstrukcję dachu i duże rozpiętości więźby, krokiew narożna nad salonem wymaga dodatkowego wsparcia. Dlatego otwarcie mogłoby być nad częścią salonu, pozostawiając kuchnię pod stropem międzypiętrowym. Zaprojektowanie otworu i antresoli będzie wymagało udziału konstruktora i przeliczenia zarówno stropu, jak i więźby. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Petra
17.01.2021 / 17:28:37odpowiedz

Dobrý den .tento typ domu 5 +kk ale s garáží na pravé straně domu. Děkuji

E-DOMY.PL
18.01.2021 / 14:03:43odpowiedz

Witamy. Wersja lustrzana (garaż z prawej strony) jest także dostępna. Proszę użyć środkowej ikony po prawej stronie wizualizacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Mateusz
14.07.2020 / 21:41:50odpowiedz

dzień dobry, czy jest możliwe zwiększenie kąta nachylenia dachu do 37?

E-DOMY.PL
15.07.2020 / 16:43:10odpowiedz

Witamy. Kąt nachylenia dachu może zostać zwiększony podczas adaptacji projektu. Konieczne będzie ponowne przeliczenie więźby dachowej, ponieważ wydłużeniu ulegną zasadnicze elementy konstrukcyjne. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty