E-245Rodzinny dom z 5 pokojami

Zamów

cena: 5 890 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-245 Nowość Rodzinny dom z 5 pokojami

Projekt domu parterowego o zwartej bryle i symetrycznym dachu. Dom przewidziano dla wieloosobowej rodziny. Przestrzeń parteru jest wyraźnie podzielona na część wspólną i strefę sypialni. W skrzydle prywatnym zaprojektowano pięć sypialni oraz łazienkę i odrębną pralnię. Sypialnia przeznaczona dla rodziców wyposażona jest w wygodną łazienkę, w której umieścić można zarówno wannę jak i prysznic. Część dzienna to jedna wspólna przestrzeń, której centralnym punktem jest rodzinny stół. Duża kuchnia jest otwarta na salon a jej granicą jest wyspa z fotelami barowymi. Na poddasze można przedostać się widocznymi z salonu schodami. Przestrzeń pod dachem można zaadaptować na pomieszczenia mieszkalne lub salę relaksu.

Projekt posiada wersję z garażem dwustanowiskowym E-246.

Powierzchnia użytkowa 163,4 m²
Powierzchnia netto 193,8 m²
Powierzchnia zabudowy 237,5 m²
Garaż 24,9 m²
Strych 83,1 m²
Kotłownia 5,5 m²
Kubatura 570,8 m³
Wysokość budynku 8,6 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 317,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,4 x 24,4 m
Stan surowy zamknięty 462 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 112 000 PLN
Wykończenie 171 600 PLN
Koszt budowy 745 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 596 600 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PPROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 99zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 49zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 49zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Mikolaj
18.04.2022 / 23:26:00odpowiedz

Czy sa dostępne zdjęcia jakiejs realizacji lub ewentualnie wizualizacja wnętrza? Interesujący projekt ze wzgledu na prosty kształt i rozmieszczenie pomieszczeń z wyraźnie oddzielona czescia dzienną

E-DOMY.PL
20.04.2022 / 10:26:41odpowiedz

Witamy. Cieszymy się, że projekt jest dla Pana interesujący. Wizualizacje wnętrz będą opracowane, jednak nie jesteśmy w stanie określić kiedy to nastąpi. Jak dotąd niestety nie otrzymaliśmy zdjęć z realizacji od inwestorów. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Arek
25.10.2021 / 23:27:12odpowiedz

Witam, jestem żywo zainteresowany projektem. Zastanawiam się czy miałoby wizualny sens zrobienie pustej przestrzeni nas salonem i automatycznie całej reszty poddasza jako antresola? Wydaje mi się, że jest to ciekawe rozwiązanie ale prosiłbym o opinię profesjonalistów. Dziękuję i pozdrawiam!

E-DOMY.PL
26.10.2021 / 10:16:26odpowiedz

Witamy. Rozwiązanie rzeczywiście ciekawe pod względem przestrzennym. Ze względu na konstrukcję dachu i duże rozpiętości więźby, krokiew narożna nad salonem wymaga dodatkowego wsparcia. Dlatego otwarcie mogłoby być nad częścią salonu, pozostawiając kuchnię pod stropem międzypiętrowym. Zaprojektowanie otworu i antresoli będzie wymagało udziału konstruktora i przeliczenia zarówno stropu, jak i więźby. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Petra
17.01.2021 / 17:28:37odpowiedz

Dobrý den .tento typ domu 5 +kk ale s garáží na pravé straně domu. Děkuji

E-DOMY.PL
18.01.2021 / 14:03:43odpowiedz

Witamy. Wersja lustrzana (garaż z prawej strony) jest także dostępna. Proszę użyć środkowej ikony po prawej stronie wizualizacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Mateusz
14.07.2020 / 21:41:50odpowiedz

dzień dobry, czy jest możliwe zwiększenie kąta nachylenia dachu do 37?

E-DOMY.PL
15.07.2020 / 16:43:10odpowiedz

Witamy. Kąt nachylenia dachu może zostać zwiększony podczas adaptacji projektu. Konieczne będzie ponowne przeliczenie więźby dachowej, ponieważ wydłużeniu ulegną zasadnicze elementy konstrukcyjne. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty