E-245 Rodzinny dom z 5 pokojami

Zamów

cena: 5 200 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-245 Nowość

Projekt domu parterowego o zwartej bryle i symetrycznym dachu. Dom przewidziano dla wieloosobowej rodziny. Przestrzeń parteru jest wyraźnie podzielona na część wspólną i strefę sypialni. W skrzydle prywatnym zaprojektowano pięć sypialni oraz łazienkę i odrębną pralnię. Sypialnia przeznaczona dla rodziców wyposażona jest w wygodną łazienkę, w której umieścić można zarówno wannę jak i prysznic. Część dzienna to jedna wspólna przestrzeń, której centralnym punktem jest rodzinny stół. Duża kuchnia jest otwarta na salon a jej granicą jest wyspa z fotelami barowymi. Na poddasze można przedostać się widocznymi z salonu schodami. Przestrzeń pod dachem można zaadaptować na pomieszczenia mieszkalne lub salę relaksu.

Projekt posiada wersję z garażem dwustanowiskowym E-246.

Powierzchnia użytkowa 163,4 m²
Powierzchnia netto 193,8 m²
Powierzchnia zabudowy 237,5 m²
Garaż 24,9 m²
Strych 83,1 m²
Kotłownia 5,5 m²
Kubatura 570,8 m³
Wysokość budynku 8,6 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 317,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,4 x 24,4 m
Stan surowy zamknięty 380 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 92 000 PLN
Wykończenie 141 000 PLN
Koszt budowy 613 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 490 600 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty