E-201Piętrowy dom na wąską działkę

Zamów

cena: 5 900 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-201 Piętrowy dom na wąską działkę

Projekt domu piętrowego przeznaczonego do realizacji na wąskich działkach. Od strony frontowej (północnej) zaprojektowany został wysunięty garaż na dwa samochody. Jego strop pełni funkcję tarasu dla sypialni rodziców. Z biegnącego wzdłuż klatki schodowej holu dostępny jest gabinet, mogący także pełnić funkcję pokoju dla osoby starszej. Strefa dzienna składa się z umieszczonych w jednej przestrzeni salonu, kuchni i jadalni. Dzięki oknom w trzech ścianach zewnętrznych, ta część domu jest bardzo dobrze doświetlona. Na piętrze znajdują się dwie duże sypialnie dziecięce i sypialnia rodziców posiadająca własną łazienkę i garderobę. Do wspólnego użytku przeznaczona jest pralnia i łazienka.

Powierzchnia użytkowa 162,4 m²
Powierzchnia netto 196,6 m²
Powierzchnia zabudowy 161,3 m²
Garaż 34,2 m²
Kubatura 546,4 m³
Wysokość budynku 8,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,3 m
Powierzchnia dachu 170,0 m²
Kąt nachylenia dachu 22 °
Minimalne wymiary działki 17,8 x 28,1 m
Stan surowy zamknięty 402 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 87 300 PLN
Wykończenie 179 300 PLN
Koszt budowy 669 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 551 900 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 99zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Marcin
19.09.2019 / 23:13:38odpowiedz

Czy ktoś buduje lub wybudował ten projekt domu lub podobny (E-200, E-202)? Bardzo proszę o kontakt: stirith [aT] gmail.com

Kamila
02.04.2019 / 08:11:08odpowiedz

Witam. Czy istnieje możliwość częśiwego zabudowania kuchni tak żeby nie byla cala "na widoku", ale jednocześnie zachowujac wyspę?

E-DOMY.PL
08.04.2019 / 10:16:14odpowiedz

Witamy. Jednym z rozwiązań może być zamknięcie części kuchni ścianą działową od strony tarasu. Wymagałoby to korekty układu okien i zmiany ustawienia stołu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Dulek
10.02.2018 / 20:37:58odpowiedz

Witam. Czy można zmienic kąt dachu na 30 lub 35 stopni? Chodzi mi o zainstalowanie paneli fotowoltaicznych na dachu.

E-DOMY.PL
12.02.2018 / 14:16:30odpowiedz

Witamy. Zmiana kąta nachylenia dachu nad główną bryłą budynku jest możliwa. Natomiast zmiana w dachu nad wysuniętą częścią parteru (kuchnia) spowoduje podniesienie szczytu dachu i wejdzie on w kolizję z oknami sypialni na piętrze. Jeśli Plan Miejscowy na to pozwala to można pozostawić 22 stopnie na niższym dachu i podnieść dach główny do 30 stopni. Jest również możliwość zastosowania rozwiązania jak w projekcie E-202. Niebawem zaprezentujemy nowy projekt E-203, który oparty jest na rozwiązaniach funkcjonalnych podobnych do E-201. Będzie to dom z poddaszem, w którego przypadku zastosowaliśmy dach dwuspadowy o kącie nachylenia 40 stopni. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Bea
04.03.2017 / 22:39:20odpowiedz

Witam. Czy istnieje możliwość "przeprojektowania" zadaszenia nad kuchnią i tarasem na jeden, duży balkon (e-201)?

E-DOMY.PL
06.03.2017 / 15:46:42odpowiedz

Witamy. Zadaszenie może zostać zastąpione tarasem. Zmianę należy wprowadzić do projektu podczas jego adaptacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Dominika
25.01.2017 / 18:06:22odpowiedz

Witam, czy istnieje możliwość przesunięcia terasu na bok , tak jak jest to w projekcie e-202?

E-DOMY.PL
01.02.2017 / 17:09:31odpowiedz

Witamy. Projekt E-202 jest właśnie taką wersją projektu E-201. Wygląda na to, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zakupienie projektu E-202 i dokonanie w nim modyfikacji. Zmiany wprowadzić można podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty