E-126 Dom z tarasem nad garażem

Zamów

cena: 5 250 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-126

Dom o prostej bryle urozmaiconej niewielkim wykuszem. Przestrzeń dzienna została utworzona z połączenia kuchni, jadalni i salonu. W pomieszczeniach znajdujących się na tej kondygnacji zaprojektowano duże przeszklenia, które dostarczają światła i otwierają przestrzeń dzienną na taras i ogród. Układ zaproponowany przez projektantów na górze domu to trzy sypialnie i duża wspólna łazienka. Największa z sypialni o pow. ok. 18m2 posiada garderobę, łazienkę i wyjście na taras. Ze względu na prosty, czterospadowy dach, na planie prostokąta, istnieje możliwość zmiany kąta nachylenia dachu (jeżeli takie wymagania pojawią się w Planie Miejscowym lub WZiZT).      

Projekt E-126 i E-126L może zostać zbliźniaczony garażami w ramach adaptacji.       

 

 

Powierzchnia użytkowa 150,0 m²
Powierzchnia netto 171,1 m²
Powierzchnia zabudowy 146,1 m²
Garaż 21,1 m²
Kubatura 486,2 m³
Wysokość budynku 8,7 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,5 m
Powierzchnia dachu 120,0 m²
Kąt nachylenia dachu 22 °
Minimalne wymiary działki 19,9 x 22,2 m
Stan surowy zamknięty 284 400 PLN
Instalacje wewnętrzne 57 000 PLN
Wykończenie 143 600 PLN
Koszt budowy 485 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 426 100 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty