E-136Dom nowoczesny dwuspadowy

Zamów

cena: 4 900 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-136 Dom nowoczesny dwuspadowy

Dom parterowy bez okapów z dwuspadowym dachem, oraz dwustanowiskowym garażem. W projekcie w części dziennej zaplanowano salon z odsuniętą jadalnią i kuchnią. Na parterze znajdują się jeszcze 2 sypialnie oraz łazienka i WC.  W holu zaprojektowaliśmy jednobiegowe schody, które dadzą możliwość zaadaptowania poddasza. Na poddaszu przewidzieliśmy możliwość usytuowania 2 sypialni oraz sporej łazienki.

Powierzchnia użytkowa 125,6 m²
Powierzchnia netto 167,2 m²
Powierzchnia zabudowy 227,2 m²
Garaż 41,6 m²
Kubatura 469,4 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,3 m
Powierzchnia dachu 195,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 29,6 x 21,0 m
Stan surowy zamknięty 381 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 74 900 PLN
Wykończenie 182 400 PLN
Koszt budowy 638 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 537 600 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian
Strop gęstożebrowy Teriva
Pokrycie dachowe dachówka cementowa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Anna
11.10.2021 / 12:29:12odpowiedz

Czy są może dostępne wizualizacje wnętrza?

E-DOMY.PL
11.10.2021 / 15:23:02odpowiedz

Witamy. Niestety w najbliższym czasie nie planujemy przygotowania wizualizacji wnętrz do tego projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Anna
11.10.2021 / 12:27:51odpowiedz

Witam. Bardzo ładny projekt. A czy istnieje możliwość zrobienia w nim pustki nad obecną jadalnią, a na górze antresoli, sypialni i łazienki z sauną?

E-DOMY.PL
11.10.2021 / 15:52:03odpowiedz

Witamy. Wykonanie pustki w stropie nad jadalnią jest możliwe podczas adaptacji projektu. Poddasze pozwoli na zaaranżowanie wymienionych przez Panią pomieszczeń. Konieczne będzie doprowadzenie odpowiednich instalacji sanitarnych. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Marcin
04.11.2017 / 11:36:58odpowiedz

Czy jest w Państwa bazie taki projekt ale bez garażu??

E-DOMY.PL
06.11.2017 / 13:01:25odpowiedz

Witamy. Wykreślenie garażu z dokumentacji projektowej jest na tyle nieskomplikowaną sprawą, że nie posiadamy w ofercie takiej wersji projektu. Proponujemy wykonanie tej zmiany podczas adaptacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Paweł
19.01.2016 / 11:46:43odpowiedz

Podaję do siebie maila kontaktowego: pawel [aT] polkowice.com.pl.

Paweł
21.12.2015 / 22:34:05odpowiedz

Oprócz jednej realizacji buduje już ktoś dom z tego projektu?? Ja już kupiłem ten projekt i ruszam na wiosnę. Jestem zainteresowany poznaniem Państwa pomysłów na adaptację poddasza.

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Nasze realizacje - Projekt domu E-136

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty