E-132 Prosty dom parterowy

Zamów

cena: 4 500 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-132

Dom parterowy z trzema sypialniami, z kopertowym dachem i dwustanowiskowym garażem. Atutem domu jest prosta bryła - na planie prostokąta. Salon, o szerokości 6m w osiach ścian konstrukcyjnych, tworzy wraz z jadalnią i półotwartą kuchnią - jasną przestrzeń dzienną o pow. ponad 45 m2. Przy kuchni przewidziano niewielką spiżarkę. Dostęp do tarasu jest przewidziany z głównej sypialni oraz z salonu. Jest możliwość powiększenia powierzchni poprzez zaadaptowanie poddasza (schody są w projekcie). Na poddaszu podajemy powierzchnię netto, tj. po obrysie ścian, którą można zaadaptować na cele mieszkaniowe lub magazynowe.

Polecamy też projekt E-131 z dwoma sypialniami.

 

Powierzchnia użytkowa 121,4 m²
Powierzchnia netto 153,7 m²
Powierzchnia zabudowy 205,5 m²
Garaż 32,3 m²
Strych 75,1 m²
Kubatura 461,4 m³
Wysokość budynku 7,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 285,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 26,0 x 20,4 m
Stan surowy zamknięty 301 900 PLN
Instalacje wewnętrzne 58 000 PLN
Wykończenie 121 200 PLN
Koszt budowy 481 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 397 700 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty