E-218Rezydencja z dużym salonem

Zamów

cena: 3 750 PLN dostępność: 10 dni

E-218 Nowość

Projekt rezydencji z przestronną częścią wspólną oraz gabinetem na parterze. Sercem domu jest przestrzeń dzienna, składająca się z salonu, jadalni oraz kuchni z wyspą. Zbiegają się tu wszystkie ciągi komunikacyjne w domu, co sprzyja integracji jego mieszkańców. Z zewnątrz dostajemy się tu poprzez szeroki przedsionek oraz taras. Z piętra z kolei, prowadzą wygodne schody. Nieopodal zlokalizowany jest gabinet, który ze względu na sąsiedztwo łazienki sprawdzi się także jako pokój seniora. Na piętrze zaprojektowane zostały cztery sypialnie, z których jedna posiada dojście do własnej łazienki oraz garderobę. Do dyspozycji jest też wspólna łazienka z wanną. Ze spocznika schodów dostępny jest praktyczny strych.

Projekt jest wersją projektu E-217 z dwustanowiskowym garażem.

Powierzchnia użytkowa 159,4 m²
Powierzchnia netto 244,4 m²
Powierzchnia zabudowy 165,1 m²
Garaż 35,5 m²
Strych 43,0 m²
Kotłownia 6,4 m²
Kubatura 553,7 m³
Wysokość budynku 9,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,4 m
Powierzchnia dachu 215,0 m²
Kąt nachylenia dachu 25 °
Minimalne wymiary działki 22,3 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 312 800 PLN
Instalacje wewnętrzne 64 600 PLN
Wykończenie 152 400 PLN
Koszt budowy 529 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 424 300 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty