E-124 Dom piętrowy z tarasem na piętrze

Zamów

cena: 5 600 PLN dostępność: 10 dni

Projekt domu E-124

Prosty piętrowy dom z charakterystycznym wykuszem. Przestrzeń parteru została zaprojektowana jako połączenie kuchni, dobrze doświetlonej jadalni, a także obszernego (28m2) salonu, z którego przechodzi się do gabinetu/ biblioteki. Dzięki dużym przeszkleniom wszystkie pomieszczenia są otwarte na taras i ogród. Piętro to trzy sypialnie i wspólna łazienka. Jedna z sypialni posiada własną garderobę i niewielką łazienkę. Przestrzeń, która znajduje się nad garażem może zostać zaaranżowana w zależności od potrzeb mieszkańców np. jako schowek lub pokój rekreacyjny.

 

Powierzchnia użytkowa 173,4 m²
Powierzchnia netto 219,9 m²
Powierzchnia zabudowy 162,7 m²
Garaż 34,6 m²
Strych 22,4 m²
Kubatura 519,7 m³
Wysokość budynku 8,7 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,5 m
Powierzchnia dachu 175,0 m²
Kąt nachylenia dachu 22 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 22,2 m
Stan surowy zamknięty 352 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 76 700 PLN
Wykończenie 175 900 PLN
Koszt budowy 604 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 514 500 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty