E-217 Rezydencja na wąską działkę

Zamów

cena: 5 350 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-217 Nowość

Projekt E-217 to piętrowa willa z jednostanowiskowym garażem. Stosunkowo wąska elewacja frontowa oraz brak otworów okiennych w bocznej ścianie garażu pozwala na lokalizowanie tego domu na wąskich działkach. Wejście odbywa się poprzez wygodny przedsionek, w którym zaplanowano sporo miejsca na szafy. Następnie przedostajemy się do części dziennej. Składa się ona z salonu jadalni i kuchni (ze spiżarnią), które zajmują jedną przestrzeń. Integrująca kondygnacje klatka schodowa wychodzi bezpośrednio do salonu. Na parterze znajduje się też gabinet, który dzięki sąsiedztwu niewielkiej łazienki sprawdzi się także jako pokój seniora. Piętro to cztery sypialnie i łazienka. Główna sypialnia jest przeznaczona dla rodziców i posiada własną łazienkę z wanną. Ze spocznika schodów wejść  można do pomieszczenia strychu, które zajmuje przestrzeń poddasza nad garażem.

Projekt jest wersją projektu E-218 z jednostanowiskowym garażem.

Powierzchnia użytkowa 159,4 m²
Powierzchnia netto 216,0 m²
Powierzchnia zabudowy 149,1 m²
Garaż 21,5 m²
Strych 28,7 m²
Kotłownia 6,4 m²
Kubatura 519,6 m³
Wysokość budynku 9,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,4 m
Powierzchnia dachu 195,0 m²
Kąt nachylenia dachu 25 °
Minimalne wymiary działki 20,4 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 360 800 PLN
Instalacje wewnętrzne 90 300 PLN
Wykończenie 150 400 PLN
Koszt budowy 601 500 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 481 300 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty