E-149Komfortowa rezydencja

Zamów

cena: 5 200 PLN dostępność: 5 dni

E-149

Najbardziej reprezentacyjna rezydencja z naszej oferty. Parter domu tworzą: salon z zaciszna biblioteką oraz znajdująca się w odrębnej strefie jadalnia z kuchnią. Pomieszczenia są doskonale doświetlone dzięki zastosowaniu wielu, wychodzących na ogród, przeszkleń. Zadaszony w dużej części taras zaprojektowano tak, żeby umożliwić wyjście zarówno z salonu jak i z jadalni. Kuchnia z wygodna wyspą jest w pełni otwarta na jadalnię. Jej uzupełnieniem jest pojemna spiżarnia umieszczona w zapleczowej części domu. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie z czego jedna o rozbudowanym programie towarzyszącym (własna garderoba i łazienka). Do dyspozycji mieszkańców jest także druga łazienka wyposażona w wannę i prysznic, wspólna garderoba oraz wydzielona pralnia.

Projekt posiada też powiększoną wersję E-219.

 

Powierzchnia użytkowa 233,7 m²
Powierzchnia netto 266,5 m²
Powierzchnia zabudowy 197,2 m²
Garaż 32,8 m²
Kubatura 782,0 m³
Wysokość budynku 9,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,4 m
Powierzchnia dachu 230,0 m²
Kąt nachylenia dachu 25 °
Minimalne wymiary działki 23,0 x 24,9 m
Stan surowy zamknięty 363 900 PLN
Instalacje wewnętrzne 80 600 PLN
Wykończenie 164 500 PLN
Koszt budowy 609 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 512 100 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty