E-109Dom piętrowy na wąską działkę

Zamów

cena: 3 500 PLN dostępność: 10 dni

E-109

Dom piętrowy z dwustanowiskowym garażem, przeznaczony na wąską działkę. Na garażu zaprojektowano duży taras. Minimalne wymiary działki to ok. 19,7 x 24m. Przestronny, przeszkolony salon i jadalnia otwiera się na ogród. Kuchnia została powiększona o niewielką spiżarnię. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie (jedna z wyjściem na balkon), oraz wspólną łazienkę i garderobę. Zaletą domu jest mała ilość ścian konstrukcyjnych na piętrze, co pozwala na dowolną aranżację wnętrza.

UWAGA: Ten projekt oferujemy też w wersji z pojedynczym garażem: E-139.


Powierzchnia użytkowa 156,7 m²
Powierzchnia netto 193,5 m²
Powierzchnia zabudowy 155,3 m²
Garaż 33,5 m²
Kubatura 548,6 m³
Wysokość budynku 8,7 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,6 m
Powierzchnia dachu 150,0 m²
Kąt nachylenia dachu 22 °
Minimalne wymiary działki 19,7 x 24,6 m
Stan surowy zamknięty 265 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 57 200 PLN
Wykończenie 117 900 PLN
Koszt budowy 440 600 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 363 800 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty