E-122 Dom z tarasem nad garażem

Zamów

cena: 5 500 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-122

Projekt E-122 jest wariantem projektu E-106. Jedną z różnic pomiędzy projektami jest płaski dach garażu, który może zostać wykorzystany jako taras. Powierzchnia salonu z jadalnią i połotwartą kuchnią wynosi 45m2. Na parterze zaprojektowano dodatkowy pokój, który można wykorzystać jako pokój gościnny lub bibliotekę. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie i dużą rodzinną łazienkę.

 

Powierzchnia użytkowa 168,1 m²
Powierzchnia netto 200,5 m²
Powierzchnia zabudowy 163,0 m²
Garaż 32,4 m²
Kubatura 587,6 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,4 m
Powierzchnia dachu 185,0 m²
Kąt nachylenia dachu 22 °
Minimalne wymiary działki 22,7 x 22,6 m
Stan surowy zamknięty 320 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 76 400 PLN
Wykończenie 156 300 PLN
Koszt budowy 553 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 462 900 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty