Oferta adaptacji

Gotowy projekt domu z Projektem zagospodarowania i Adaptacją do działki - Szukasz kompleksowej usługi?

Aby projekt gotowy stał się Projektem budowlanym, należy wykonać tzw. adaptację projektu gotowego, która obejmuje:
  • opracowanie Projektu Zagospodarowania Działki na aktualnej Mapie do celów projektowych
  • dostosowanie projektu do lokalnych warunków działki
  • ewentualnie wprowadzenie zmian do projektu wg indywidualnych wymagań Inwestora.

Adaptację można zlecić Architektowi, posiadającemu odpowiednie uprawnienia budowlane. Najwygodniej, jeśli działa on na terenie planowanej inwestycji. Nasza pracownia wystawia bezpłatne zgody na zmiany, które są realne do wykonania oraz nie wpłyną negatywnie na architekturę budynku.

NOWA OFERTA!!!

Na terenie województwa mazowieckiego oraz województw sąsiednich, jest możliwość zamówienia adaptacji projektu w naszej pracowni, w przypadku, jeśli w projekcie nie przewidują Państwo dużych zmian.

Jest to kompleksowa usługa umożliwiająca zakup projektu gotowego oraz adaptację projektu do Państwa działki.

Warunkiem zlecenia adaptacji projektu jest wcześniejsze dokonanie zakupu projektu gotowego oraz posiadanie badań geotechnicznych gruntu. Czas wykonania adaptacji to 3-4 tygodnie od dnia wpłynięcia pieniędzy na nasze konto za projekt gotowy oraz otrzymania wszelkich niezbędnych materiałów. 

Ewentualne zmiany w projekcie są wyceniane indywidualnie. Ocena możliwości oraz terminu wykonania adaptacji projektu ze zmianami oraz ich wycena, jest dokonywana indywidualnie. Naniesienie zmian dodatkowo wydłuża okres realizacji zamówienia projektu o ok. 1-2 tygodnie. Projekty, w których zostały wykonane zmiany nie podlegają zwrotowi.

Na każdym etapie wyboru projektu, możecie Państwo skontaktować się z naszym biurem, celem uzyskania informacji dot. możliwości wykonania zmian w projektach.

Konsultacja zmian z architektem:
telefon: (22) 371 53 04
email: biuro@e-domy.pl

 

Zobacz również
Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty