E-G1Budynek gospodarczy

Zamów

cena: 1 890 PLN
2 200 PLN
dostępność: 10 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-G1 Budynek gospodarczy

Projektu budynku gospodarczego z garażem E-G1 z miejscem postojowym na dwa samochody. Projekt posiada odrębne pomieszczenie na parterze. Na poddaszu zaprojektowano wysoki strych z możliwością zaadaptowania na pomieszczenia użytkowe.

 

Powierzchnia użytkowa 71,2 m²
Powierzchnia netto 147,4 m²
Powierzchnia zabudowy 95,7 m²
Garaż 54,7 m²
Strych 76,2 m²
Kubatura 178,7 m³
Wysokość budynku 6,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,2 m
Powierzchnia dachu 147,5 m²
Kąt nachylenia dachu 35 °
Minimalne wymiary działki 15,8 x 20,4 m
Stan surowy zamknięty 73 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 23 600 PLN
Wykończenie 43 800 PLN
Koszt budowy 140 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 97 800 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 99zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 15cm styropian
Strop gęstożebrowy Teriva
Pokrycie dachowe dachówka cementowa
Ocieplenie posadzki na gruncie 15cm styropian
Ocieplenie dachu 20-25cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie nieogrzewany
Wentylacja grawitacyjna

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Kasia
02.11.2019 / 15:41:30odpowiedz

Dzień dobry, Czy istnieje możliwość wprowadzenia poniższych zmian: - zmiana dachu na dwuspadowy + podniesienie dachu o 3- 4 pustaki (tak aby wykorzystać przestrzeń na poddasze mieszkalne) - zastosowanie okien dachowo-sciennych z opcją drzwi balkonowych - zmiana położenia bramy garażowej (na ścianę frontową) Pozdrawiam, Kasia

E-DOMY.PL
04.11.2019 / 09:38:11odpowiedz

Witamy. Wymienione przez Panią zmiany mogą zostać wprowadzone podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Aneta
17.09.2014 / 20:12:28odpowiedz

Witam, czy w projekcie jest strop drewniany?

E-DOMY.PL
05.03.2015 / 10:07:26odpowiedz

Witamy. W projekcie zastosowany został strop żelbetowy. Można zamienić go na Terivę lub drewniany podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

E-DOMY.PL
04.11.2019 / 09:39:33odpowiedz

Witamy. Uwaga: strop w oferowanej wersji projektu został zamieniony na gęstożebrowy strop Teriva. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty