E-227Zwarty dom parterowy

Zamów

cena: 4 950 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-227 Zwarty dom parterowy

Dom parterowy z tarasem umieszczonym od strony bocznej. Parter składa się z części dziennej i zacisznej strefy prywatnej z trzema sypialniami. Pokój dzienny jest dostępny bezpośrednio po wejściu do domu. Przylega do niego duża kuchnia, z dostępem do praktycznej spiżarni. W pozostałej części domu znajdują się trzy sypialnie. Z największej z nich, przeznaczonej dla rodziców, można wyjść na główny taras. Z korytarza strefy sypialnej można przedostać się do wspólnej łazienki. Druga łazienka, wyposażona w prysznic, zlokalizowana jest bliżej strefy dziennej i może służyć jako łazienka dla gości. W projekcie przewidziano sporo miejsca na szafy oraz możliwość zlokalizowania wygodnych schodów na poddasze. W bryle budynku znajduje się jednostanowiskowy garaż, z którego przejść można do pomieszczenia technicznego.

Dom posiada wersję z garażem dwustanowiskowym E-229.

 

Powierzchnia użytkowa 118,8 m²
Powierzchnia netto 148,0 m²
Powierzchnia zabudowy 194,7 m²
Garaż 23,5 m²
Strych 68,6 m²
Kotłownia 5,8 m²
Kubatura 444,0 m³
Wysokość budynku 8,0 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 270,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 21,5 x 23,4 m
Stan surowy zamknięty 353 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 85 700 PLN
Wykończenie 131 300 PLN
Koszt budowy 570 200 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 455 300 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian
Strop wylewany żelbetowy
Pokrycie dachowe dachówka cementowa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Emil
02.02.2021 / 22:21:45odpowiedz

Witam, Czy jest możliwość zlikwidowania wnęki przy tarasie dzięki czemu zwiększyłaby się powierzchnia domu?

E-DOMY.PL
08.02.2021 / 16:57:26odpowiedz

Witamy. Tak, jest możliwość wprowadzenia takiej zmiany, ale tylko w ramach adaptacji projektu. Pozdrawiamy, E-DOMY.PL

Em
11.07.2019 / 13:23:50odpowiedz

Czy istnieje możliwość podniesienia poddasza, tak żeby pełnił ono funkcję mieszkalną?

E-DOMY.PL
11.07.2019 / 14:06:18odpowiedz

Witamy. Projekt przewiduje możliwość adaptacji poddasza na cele użytkowe. Stropy przeniosą takie obciążenia. Zaprojektowana ściana kolankowa ma wysokość 130 cm, a wysokość do sufitu to 280 cm. Prosimy zapoznać się z rysunkami szczegółowymi, które znajdują się w zakładce DO POBRANIA. Na rzucie poddasza linią przerywaną zaznaczona jest wysokość 190 cm. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty