E-207LProjekt domu z poddaszem

Zamów

cena: 5 290 PLN
5 600 PLN
dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-207 L Projekt domu z poddaszem

Projekt zwartego domu z wbudowanym garażem na dwa samochody. Dom zaprojektowany został w formie prostej bryły przekrytej dwuspadowym dachem. Przedsionek na parterze, który wyposażyć można w bardzo dużą szafę, prowadzi bezpośrednio do strefy dziennej. W jednej, dobrze doświetlonej przestrzeni, znajduje się kuchnia z barkiem, jadalnia oraz część wypoczynkowa. Niedaleko zlokalizowany jest gabinet oraz łazienka z prysznicem. Może to być wygodne rozwiązanie w przypadku potrzeby zorganizowania sypialni dla seniora. Centralnie umieszczona klatka schodowa łączy salon z częścią sypialną na poddaszu. Znajdują się tam cztery pokoje, z których jeden dostępny jest ze spocznika schodów. Jest przez to przestrzennie oddzielony od reszty i sprawdzi się jako sypialnia rodziców. Pokój ten dodatkowo ma możliwość zorganizowania własnej garderoby oraz łazienki. Do dyspozycji mieszkańców jest też duża łazienka z pełnym programem, a także odrębne pomieszczenie pralni.

Projekt posiada wersję z jednostanowiskowym garażem E-208.


Powierzchnia użytkowa 162,3 m²
Powierzchnia netto 235,5 m²
Powierzchnia zabudowy 165,1 m²
Garaż 35,6 m²
Kotłownia 6,2 m²
Kubatura 614,3 m³
Wysokość budynku 8,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 256,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 395 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 90 300 PLN
Wykończenie 180 600 PLN
Koszt budowy 666 600 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 560 000 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 99zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 1500zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Aga
02.02.2021 / 16:36:51odpowiedz

Jak jest uzasadniony projekt w zakresie kalenicy równoległej do ulicy? Nie wydaje mi się aby ten warunek był spełniony? Jestem ciekawa jak architekt to uzasadnił.

E-DOMY.PL
02.02.2021 / 16:59:37odpowiedz

Witamy. Przepraszamy najmocniej, projekt został błędnie przypisany do tej kategorii. Dziękujemy bardzo za zwrócenie uwagi. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Emil
22.03.2020 / 11:43:10odpowiedz

Witam Mocno myślimy nad tym projektem Czy ktoś się może zdecydował ?

Irena
10.01.2020 / 13:33:08odpowiedz

Myślimy o nim :) IDEAŁ!

Wmil
22.03.2020 / 11:23:17odpowiedz

Witam Również myślimy o tym projekcje Czy Państwo się zdecydowali ? Proszę o kontakt na e-mail tofik00775 [aT] wp.pl

Mich
07.03.2022 / 08:43:10odpowiedz

Czy zdecydowali sie Panstwo ostatecznie na ten projekt? Proszę o kontakt miczi2200[aT]gmail.com

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty