E-207LProjekt domu z poddaszem

Zamów

cena: 5 600 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-207 L Projekt domu z poddaszem

Projekt zwartego domu z wbudowanym garażem na dwa samochody. Dom zaprojektowany został w formie prostej bryły przekrytej dwuspadowym dachem. Przedsionek na parterze, który wyposażyć można w bardzo dużą szafę, prowadzi bezpośrednio do strefy dziennej. W jednej, dobrze doświetlonej przestrzeni, znajduje się kuchnia z barkiem, jadalnia oraz część wypoczynkowa. Niedaleko zlokalizowany jest gabinet oraz łazienka z prysznicem. Może to być wygodne rozwiązanie w przypadku potrzeby zorganizowania sypialni dla seniora. Centralnie umieszczona klatka schodowa łączy salon z częścią sypialną na poddaszu. Znajdują się tam cztery pokoje, z których jeden dostępny jest ze spocznika schodów. Jest przez to przestrzennie oddzielony od reszty i sprawdzi się jako sypialnia rodziców. Pokój ten dodatkowo ma możliwość zorganizowania własnej garderoby oraz łazienki. Do dyspozycji mieszkańców jest też duża łazienka z pełnym programem, a także odrębne pomieszczenie pralni.

Projekt posiada wersję z jednostanowiskowym garażem E-208.


Powierzchnia użytkowa 162,3 m²
Powierzchnia netto 235,5 m²
Powierzchnia zabudowy 165,1 m²
Garaż 35,6 m²
Kotłownia 6,2 m²
Kubatura 614,3 m³
Wysokość budynku 8,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 256,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 395 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 90 300 PLN
Wykończenie 180 600 PLN
Koszt budowy 666 600 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 560 000 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian
Strop wylewany żelbetowy
Pokrycie dachowe dachówka cementowa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Aga
02.02.2021 / 16:36:51odpowiedz

Jak jest uzasadniony projekt w zakresie kalenicy równoległej do ulicy? Nie wydaje mi się aby ten warunek był spełniony? Jestem ciekawa jak architekt to uzasadnił.

E-DOMY.PL
02.02.2021 / 16:59:37odpowiedz

Witamy. Przepraszamy najmocniej, projekt został błędnie przypisany do tej kategorii. Dziękujemy bardzo za zwrócenie uwagi. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Emil
22.03.2020 / 11:43:10odpowiedz

Witam Mocno myślimy nad tym projektem Czy ktoś się może zdecydował ?

Irena
10.01.2020 / 13:33:08odpowiedz

Myślimy o nim :) IDEAŁ!

Wmil
22.03.2020 / 11:23:17odpowiedz

Witam Również myślimy o tym projekcje Czy Państwo się zdecydowali ? Proszę o kontakt na e-mail tofik00775 [aT] wp.pl

Mich
07.03.2022 / 08:43:10odpowiedz

Czy zdecydowali sie Panstwo ostatecznie na ten projekt? Proszę o kontakt miczi2200[aT]gmail.com

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty