E-172Z prostym dachem bez garażu

Zamów

cena: 4 850 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-172 Z prostym dachem bez garażu

Dom o prostej konstrukcji, przekryty dwuspadowym dachem. Charakterystyczną cechą jest brak okapów. Dom nie ma garażu. Został zaprojektowany jako dom parterowy, w którym można w łatwy sposób zaadaptować poddasze. Przestrzeń współna składa się z salonu z jadalnią oraz półotwartą kuchnią. Kuchnia dodatkowo wyposażona jest w spiżarnię. Część prywatna składa się z trzech sypialni i dwóch łazienek (jedna z wanną, druga z prysznicem). Największa z sypialni, przeznaczona dla rodziców, oddzielona jest od pozostałych pomieszczeniem łazienki, tak żeby zapewnić mozliwie dużo intymności.

Powierzchnia użytkowa 123,3 m²
Powierzchnia netto 123,3 m²
Powierzchnia zabudowy 167,8 m²
Strych 79,6 m²
Kubatura 362,6 m³
Wysokość budynku 7,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,9 m
Powierzchnia dachu 180,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 22,7 x 20,4 m
Stan surowy zamknięty 281 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 55 500 PLN
Wykończenie 135 200 PLN
Koszt budowy 472 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 397 800 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

klauducha
27.05.2016 / 08:13:25odpowiedz

Witam, czy w ramach adaptacji projektu można wysunąć dach tj w projekcie nr 173 ?

E-DOMY.PL
27.05.2016 / 10:29:45odpowiedz

Witamy. Oczywiście można to zrobić w ramach adaptacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

klauducha
27.05.2016 / 08:13:25odpowiedz

Witam, czy w ramach adaptacji projektu można wysunąć dach tj w projekcie nr 173 ?

Marcin
04.12.2015 / 14:20:52odpowiedz

Witam. Jest możliwość dodania przekroju?? i wyceny jak np do E-112? Czy kupując ten projekt mogę zrezygnować z projektów instalacji sanitarnych? Wolałbym sam je zaprojektować. Marcin

E-DOMY.PL
07.12.2015 / 11:49:11odpowiedz

Witamy. Przekrój jest już dostępny w zakładce Do pobrania. Aktualnie szczegółowa wycena nie jest dostępna. Jeśli chodzi o projekty instalacji sanitarnych, to są one integralną częścią dokumentacji. Ale oczywiście możliwe jest ich indywidualne opracowanie i zamiana podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty