E-172Z prostym dachem bez garażu

Zamów

cena: 4 990 PLN
5 290 PLN
dostępność: 5 dni

Projekt domu E-172 Z prostym dachem bez garażu

Dom o prostej konstrukcji, przekryty dwuspadowym dachem. Charakterystyczną cechą jest brak okapów. Dom nie ma garażu. Został zaprojektowany jako dom parterowy, w którym można w łatwy sposób zaadaptować poddasze. Przestrzeń współna składa się z salonu z jadalnią oraz półotwartą kuchnią. Kuchnia dodatkowo wyposażona jest w spiżarnię. Część prywatna składa się z trzech sypialni i dwóch łazienek (jedna z wanną, druga z prysznicem). Największa z sypialni, przeznaczona dla rodziców, oddzielona jest od pozostałych pomieszczeniem łazienki, tak żeby zapewnić mozliwie dużo intymności.

Powierzchnia użytkowa 123,3 m²
Powierzchnia netto 123,3 m²
Powierzchnia zabudowy 167,8 m²
Strych 79,6 m²
Kubatura 362,6 m³
Wysokość budynku 7,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,9 m
Powierzchnia dachu 180,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 22,7 x 20,4 m
Stan surowy zamknięty 295 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 58 300 PLN
Wykończenie 142 000 PLN
Koszt budowy 496 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 417 700 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

klauducha
27.05.2016 / 08:13:25odpowiedz

Witam, czy w ramach adaptacji projektu można wysunąć dach tj w projekcie nr 173 ?

E-DOMY.PL
27.05.2016 / 10:29:45odpowiedz

Witamy. Oczywiście można to zrobić w ramach adaptacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

klauducha
27.05.2016 / 08:13:25odpowiedz

Witam, czy w ramach adaptacji projektu można wysunąć dach tj w projekcie nr 173 ?

Marcin
04.12.2015 / 14:20:52odpowiedz

Witam. Jest możliwość dodania przekroju?? i wyceny jak np do E-112? Czy kupując ten projekt mogę zrezygnować z projektów instalacji sanitarnych? Wolałbym sam je zaprojektować. Marcin

E-DOMY.PL
07.12.2015 / 11:49:11odpowiedz

Witamy. Przekrój jest już dostępny w zakładce Do pobrania. Aktualnie szczegółowa wycena nie jest dostępna. Jeśli chodzi o projekty instalacji sanitarnych, to są one integralną częścią dokumentacji. Ale oczywiście możliwe jest ich indywidualne opracowanie i zamiana podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty