E-135Parterowy z wjazdem od południa

Zamów

cena: 5 290 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-135 Parterowy z wjazdem od południa

Dom wymyślony na działkę z wjazdem od południa. Przestronny salon zlokalizowany został z tyłu części dziennej, natomiast z przodu umieściliśmy z jadalnię z kuchnią. Przy jadalni od południa umieściliśmy duży zadaszony taras. W części nocnej (na parterze) zlokalizowano 3 pokoje, dwa z własnymi wyjściami na taras. Poza sypialniami znajduje się tam standardowo - duża łazienka, dodatkowa garderoba oraz WC z prysznicem. Wykonanie schodów pozwala zaadaptować poddasze na cele mieszkaniowe.

UWAGA: W ofercie mamy inny projekt, pasujący na działkę z wjazdem od północy o numerze E-115.

Powierzchnia użytkowa 134,3 m²
Powierzchnia netto 166,7 m²
Powierzchnia zabudowy 226,0 m²
Garaż 32,4 m²
Strych 66,4 m²
Kubatura 499,7 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 310,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,6 x 26,4 m
Stan surowy zamknięty 407 400 PLN
Instalacje wewnętrzne 73 800 PLN
Wykończenie 151 600 PLN
Koszt budowy 632 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 538 300 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PPROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 99zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 49zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 49zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Tynka
07.11.2018 / 22:23:00odpowiedz

Czy wejście od strony wschodniej będzie w tym przypadku ok? Marzy mi się kuchnia i taras też od wschodu

E-DOMY.PL
08.11.2018 / 13:59:46odpowiedz

Witamy. Takie położenie domu jest jak najbardziej prawidłowe. Jeśli dom E-135 zostanie usytuowany ścianą frontową w kierunku wschodnim to uzyska Pani również korzystną południową ekspozycję salonu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Kalina
07.03.2014 / 19:53:41odpowiedz

Witam, ile wynosi powierzchnia dachu, bo nie mogę się doczytać ?

Ania
04.03.2014 / 18:51:11odpowiedz

Troszkę nieudany projekt jak na działkę z wjazdem od południa. Kto wytrzyma w kuchni od południa? to salon powinien byc od strony południowo- zachodniej, a kuchnia z tyłu.

E-DOMY.PL
05.03.2014 / 15:28:27odpowiedz

Dziękujemy za krytyczną opinię. Rozwiązanie to kierujemy do osób, które mimo lokalizacji wjazdu od strony południowej, chcą mieć kontrolę i widok z kuchni na strefę wejściową. Okno można przysłonić żaluzją wewnętrzną. E-DOMY.PL

ElaR
12.02.2014 / 19:43:43odpowiedz

Witam, bardzo podoba mi się ten dom, potrzebują taki zabudowany taras, właśnie w tym miejscu oraz wysunięty garaż. Czy ten projekt sprawdzi się, jeśli wybudujemy go z wjazdem od strony wschodniej? I moje drugie pytanie, czy macie Państwo podobny projekt jeśli chodzi o wejście, usytuowanie tarasu i wysunięty garaż, taki sam układ kuchnia/salon, lecz z dwoma lub trzema sypialniami na górze zamiast na dole? Projekt nam się bardzo podoba, lecz dom zająłby nam większość działki, zastanawiamy się, czy nie pójść lepiej "w górę".

E-DOMY.PL
12.02.2014 / 22:27:25odpowiedz

Witamy. Z tarasem od strony wejścia mamy tylko jeden, ten projekt domu. Ale na działkę z wjazdem od wschodu sprawdzi sie większość naszych projektów, tylko że taras będą miały od zachodu. Proszę spojrzeć jeszcze na E-142. Można dość łatwo zaprojektować w nim podobny układ, jak w tym projekcie. E-DOMY.PL

Tomasz
09.01.2014 / 16:57:53odpowiedz

Tak naprawdę czym sie różni od 115 jak weżmiemy lustrzane odbicie to to samo o co chodzi z tym wjazdem od południa?

E-DOMY.PL
09.01.2014 / 18:09:57odpowiedz

Tak to jest podobny projekt, ale różnica tkwi w szczegółach. Taras, zadaszenie tarasu i duże okno tarasowe zostały przeniesione do przodu, czyli od południa. Duże okna w sypialniach zostały usytuowane od strony wschodniej i zachodniej, a nie od strony północnej. To są niewielkie, ale bardzo ważne różnice, dla domu z tzw. "wejściem od południa". E-DOMY.PL

Aneta J
14.12.2013 / 21:05:47odpowiedz

Jeszcze pytanie.. chielibyśmy trochę wyciągnąć do przodu garaż. Czy dostaniemy na to zgodę? A i K

E-DOMY.PL
19.12.2013 / 14:20:26odpowiedz

Witamy. Oczywiście, taką zgodę dołączymy do projektu! Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Aneta J
14.12.2013 / 21:02:00odpowiedz

Idealny! Bardzo podobał nam się e115, ale nie pasowal... bo mamy wejście od południa. Chcieliśmy zaadaptować 115, a tu taka niespodzianka......Ten idealnie wpisuje się w naszą działkę. Mamy nadzieję, że będziemy go wkrótce budować! Aneta i Krzysiek

szczery
28.11.2013 / 08:02:00odpowiedz

beznadziejny

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty