E-135Parterowy z wjazdem od południa

Zamów

cena: 5 100 PLN dostępność: 10 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-135 Parterowy z wjazdem od południa

Dom wymyślony na działkę z wjazdem od południa. Przestronny salon zlokalizowany został z tyłu części dziennej, natomiast z przodu umieściliśmy z jadalnię z kuchnią. Przy jadalni od południa umieściliśmy duży zadaszony taras. W części nocnej (na parterze) zlokalizowano 3 pokoje, dwa z własnymi wyjściami na taras. Poza sypialniami znajduje się tam standardowo - duża łazienka, dodatkowa garderoba oraz WC z prysznicem. Wykonanie schodów pozwala zaadaptować poddasze na cele mieszkaniowe.

UWAGA: W ofercie mamy inny projekt, pasujący na działkę z wjazdem od północy o numerze E-115.

Powierzchnia użytkowa 134,3 m²
Powierzchnia netto 166,7 m²
Powierzchnia zabudowy 226,0 m²
Garaż 32,4 m²
Strych 66,4 m²
Kubatura 499,7 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 310,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,6 x 26,4 m
Stan surowy zamknięty 407 400 PLN
Instalacje wewnętrzne 73 800 PLN
Wykończenie 151 600 PLN
Koszt budowy 632 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 538 300 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Tynka
07.11.2018 / 22:23:00odpowiedz

Czy wejście od strony wschodniej będzie w tym przypadku ok? Marzy mi się kuchnia i taras też od wschodu

E-DOMY.PL
08.11.2018 / 13:59:46odpowiedz

Witamy. Takie położenie domu jest jak najbardziej prawidłowe. Jeśli dom E-135 zostanie usytuowany ścianą frontową w kierunku wschodnim to uzyska Pani również korzystną południową ekspozycję salonu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Kalina
07.03.2014 / 19:53:41odpowiedz

Witam, ile wynosi powierzchnia dachu, bo nie mogę się doczytać ?

Ania
04.03.2014 / 18:51:11odpowiedz

Troszkę nieudany projekt jak na działkę z wjazdem od południa. Kto wytrzyma w kuchni od południa? to salon powinien byc od strony południowo- zachodniej, a kuchnia z tyłu.

E-DOMY.PL
05.03.2014 / 15:28:27odpowiedz

Dziękujemy za krytyczną opinię. Rozwiązanie to kierujemy do osób, które mimo lokalizacji wjazdu od strony południowej, chcą mieć kontrolę i widok z kuchni na strefę wejściową. Okno można przysłonić żaluzją wewnętrzną. E-DOMY.PL

ElaR
12.02.2014 / 19:43:43odpowiedz

Witam, bardzo podoba mi się ten dom, potrzebują taki zabudowany taras, właśnie w tym miejscu oraz wysunięty garaż. Czy ten projekt sprawdzi się, jeśli wybudujemy go z wjazdem od strony wschodniej? I moje drugie pytanie, czy macie Państwo podobny projekt jeśli chodzi o wejście, usytuowanie tarasu i wysunięty garaż, taki sam układ kuchnia/salon, lecz z dwoma lub trzema sypialniami na górze zamiast na dole? Projekt nam się bardzo podoba, lecz dom zająłby nam większość działki, zastanawiamy się, czy nie pójść lepiej "w górę".

E-DOMY.PL
12.02.2014 / 22:27:25odpowiedz

Witamy. Z tarasem od strony wejścia mamy tylko jeden, ten projekt domu. Ale na działkę z wjazdem od wschodu sprawdzi sie większość naszych projektów, tylko że taras będą miały od zachodu. Proszę spojrzeć jeszcze na E-142. Można dość łatwo zaprojektować w nim podobny układ, jak w tym projekcie. E-DOMY.PL

Tomasz
09.01.2014 / 16:57:53odpowiedz

Tak naprawdę czym sie różni od 115 jak weżmiemy lustrzane odbicie to to samo o co chodzi z tym wjazdem od południa?

E-DOMY.PL
09.01.2014 / 18:09:57odpowiedz

Tak to jest podobny projekt, ale różnica tkwi w szczegółach. Taras, zadaszenie tarasu i duże okno tarasowe zostały przeniesione do przodu, czyli od południa. Duże okna w sypialniach zostały usytuowane od strony wschodniej i zachodniej, a nie od strony północnej. To są niewielkie, ale bardzo ważne różnice, dla domu z tzw. "wejściem od południa". E-DOMY.PL

Aneta J
14.12.2013 / 21:05:47odpowiedz

Jeszcze pytanie.. chielibyśmy trochę wyciągnąć do przodu garaż. Czy dostaniemy na to zgodę? A i K

E-DOMY.PL
19.12.2013 / 14:20:26odpowiedz

Witamy. Oczywiście, taką zgodę dołączymy do projektu! Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Aneta J
14.12.2013 / 21:02:00odpowiedz

Idealny! Bardzo podobał nam się e115, ale nie pasowal... bo mamy wejście od południa. Chcieliśmy zaadaptować 115, a tu taka niespodzianka......Ten idealnie wpisuje się w naszą działkę. Mamy nadzieję, że będziemy go wkrótce budować! Aneta i Krzysiek

szczery
28.11.2013 / 08:02:00odpowiedz

beznadziejny

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty