E-247Funkcjonalny dom parterowy

Zamów

cena: 3 800 PLN dostępność: 35 dni

E-247 Nowość

Projekt niewielkiego domu przekrytego symetrycznym czterospadowym dachem. Na parterze znalazły się trzy sypialnie oraz wygodne pomieszczenia dodatkowe: pralnia oraz spiżarnia. Z przedsionka skierować się można do strefy dziennej lub bardziej dyskretnym przejściem bezpośrednio do kuchni. Kuchnia jest oddzielona od salonu aneksem jadalni. Sypialnie zlokalizowane są w odrębnej strefie domu. Towarzyszą im dwie łazienki, jedna wyposażona w wannę, druga w prysznic. W projekcie przewidziano możliwość adaptacji poddasza, do czego wystarczy wybudowanie schodów w miejsce spiżarni.

 

Projekt posiada także inne wersje, z garażem dwustanowiskowym: E-244, E-244a i E-244b.

Powierzchnia użytkowa 114,1 m²
Powierzchnia netto 142,7 m²
Powierzchnia zabudowy 190,7 m²
Garaż 22,1 m²
Strych 87,9 m²
Kotłownia 6,5 m²
Kubatura 422,3 m³
Wysokość budynku 8,1 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 260,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 21,8 x 22,8 m
Stan surowy zamknięty 267 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 64 900 PLN
Wykończenie 99 300 PLN
Koszt budowy 431 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 345 200 PLN

W Y C E Ń    B U D O W Ę    D O M U    W    3    M I N U T Y  !!!

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość zamówienia naszego katalogu 2019 w wersji papierowej: ZAMÓW KATALOG

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty