E-224LDom z kuchnią od ogrodu

Zamów

cena: 4 200 PLN dostępność: 10 dni

E-224L Nowość

Projekt E-224 jest projektem zwartego domu przekrytego czterospadowym dachem. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowana strefa dzienna. Pomieszczenia wspólne rozłożone są wzdłuż południowej ściany, dzięki czemu roztacza się z nich widok na ogród. Pomieszczenia te są jasne i bardzo dobrze doświetlone. Istotnym elementem wnętrza jest wolno stojąca klatka schodowa, stanowiąca również przestrzenne wydzielenie salonu. Zarówno z salonu, jak i jadalni wyjść można na taras. Zaproponowano na nim zadaszenie w postaci rozwijanej markizy. Od strony frontowej domu zaprojektowany został dodatkowy pokój. Może on pełnić rolę gabinetu, a dzięki bliskiemu sąsiedztwu łazienki sprawdzi się również jako pokój gościnny. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie dzieci (dwie z nich łatwo mogą zostać połączone) oraz rozbudowana i oddzielona przestrzennie sypialnia rodziców z własną łazienką. Program uzupełnia druga łazienka, odrębna toaleta i niewielka pralnia.

Powierzchnia użytkowa 146,7 m²
Powierzchnia netto 229,3 m²
Powierzchnia zabudowy 160,5 m²
Garaż 33,9 m²
Kotłownia 6,8 m²
Kubatura 554,5 m³
Wysokość budynku 8,0 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,4 m
Powierzchnia dachu 240,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 21,8 x 22,8 m
Stan surowy zamknięty 296 400 PLN
Instalacje wewnętrzne 76 700 PLN
Wykończenie 138 000 PLN
Koszt budowy 511 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 408 400 PLN

W Y C E Ń    B U D O W Ę    D O M U    W    3    M I N U T Y  !!!

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość zamówienia naszego katalogu 2019 w wersji papierowej: ZAMÓW KATALOG

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty