E-224Dom z kuchnią od ogrodu

Zamów

cena: 3 300 PLN dostępność: 30 dni

E-224 Nowość

Projekt E-224 jest projektem zwartego domu przekrytego czterospadowym dachem. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowana strefa dzienna. Pomieszczenia wspólne rozłożone są wzdłuż południowej ściany, dzięki czemu roztacza się z nich widok na ogród. Pomieszczenia te są jasne i bardzo dobrze doświetlone. Istotnym elementem wnętrza jest wolno stojąca klatka schodowa, stanowiąca również przestrzenne wydzielenie salonu. Zarówno z salonu, jak i jadalni wyjść można na taras. Zaproponowano na nim zadaszenie w postaci rozwijanej markizy. Od strony frontowej domu zaprojektowany został dodatkowy pokój. Może on pełnić rolę gabinetu, a dzięki bliskiemu sąsiedztwu łazienki sprawdzi się również jako pokój gościnny. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie dzieci (dwie z nich łatwo mogą zostać połączone) oraz rozbudowana i oddzielona przestrzennie sypialnia rodziców z własną łazienką. Program uzupełnia druga łazienka, odrębna toaleta i niewielka pralnia.

Powierzchnia użytkowa 146,7 m²
Powierzchnia netto 229,3 m²
Powierzchnia zabudowy 160,5 m²
Garaż 33,9 m²
Kotłownia 6,8 m²
Kubatura 554,5 m³
Wysokość budynku 8,0 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,4 m
Powierzchnia dachu 240,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 21,8 x 22,8 m
Stan surowy zamknięty 255 900 PLN
Instalacje wewnętrzne 66 100 PLN
Wykończenie 119 100 PLN
Koszt budowy 441 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 352 600 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty