E-210Dom dla rodziny wielopokoleniowej

Zamów

cena: 3 350 PLN dostępność: 30 dni

E-210 Nowość

Projekt domu przeznaczonego dla licznej rodziny, w którym przewidziane zostały cztery pokoje i strych. Sypialnie znajdują się na poddaszu. Towarzyszy im łazienka z wanną i dodatkowy schowek, mogący również pełnić rolę pralni.

Na parterze przedsionek łączy się z holem, który prowadzi do strefy wspólnej domu oraz do wydzielonego funkcjonalnie gabinetu. Salon i jadalnia zajmują jedną przestrzeń, do której przylega półotwarta kuchnia ze spiżarnią. Gabinet może pełnić rolę pokoju seniora, ze względu na bliskość łazienki z prysznicem. Na parterze przewidziano także pralnię/schowek.

Projekt posiada garaż z miejscem na jeden samochód.

Wersja projektu z garażem dwustanowiskowym to E-209.

 

 

 

 

 

 

Powierzchnia użytkowa 132,2 m²
Powierzchnia netto 213,5 m²
Powierzchnia zabudowy 157,2 m²
Garaż 23,7 m²
Strych 23,9 m²
Kotłownia 6,4 m²
Kubatura 524,1 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,5 m
Powierzchnia dachu 230,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 20,4 m
Stan surowy zamknięty 227 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 58 900 PLN
Wykończenie 105 900 PLN
Koszt budowy 392 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 313 900 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty