E-180Funkcjonalny dom na wąską działkę

Zamów

cena: 3 550 PLN dostępność: 5 dni

E-180

Projekt jest modyfikacją popularnego projektu E-121. Jest przeznaczony na bardzo wąskie działki o szerokości od 18,5m. Przestrzeń dzienną domu zaprojektowano w ciekany sposób - przestrzeń salonu została oddzielona od korytarza przy sypialniach murkiem o wysokości 2,2m. W ten sposón strefy dzienna i nocna zostały przestrzennie połączone, choć zachowano ich odrębność funkcjonalną. Pomieszczenia parteru mają wysokość 2,95m. Jedna z dwóch zaprojektowanych na parterze sypialni posiada własne wyjście na taras. Inwestorzy pragnący powiększyć powierzchnię użytkową domu, mogą w łatwy sposób zaadaptować poddasze. Na rysunku prezentujemy proponowaną lokalizację lekkich, drewnianych schodów. Powierzchnia prezentowana na poddaszu to pow. netto (czyli po obrysie ścian).

Powierzchnia użytkowa 103,7 m²
Powierzchnia netto 126,2 m²
Powierzchnia zabudowy 186,8 m²
Garaż 22,5 m²
Strych 38,3 m²
Kubatura 377,8 m³
Wysokość budynku 7,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,4 m
Powierzchnia dachu 265,0 m²
Kąt nachylenia dachu 32 °
Minimalne wymiary działki 18,5 x 28,2 m
Stan surowy zamknięty 234 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 46 000 PLN
Wykończenie 122 000 PLN
Koszt budowy 402 600 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 336 700 PLN

W Y C E Ń    B U D O W Ę    D O M U    W    3    M I N U T Y  !!!

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty