E-120 Dom parterowy na szeroką działkę

Zamów

cena: 4 500 PLN dostępność: 10 dni

Projekt domu E-120

Przestronny dom parterowy z 3 sypialniami, który został zaprojektowany na nietypową działkę: szeroką ale płytką. Przestrzeń dzienna domu: salon z jadalnią, oddziela od częsci sypialnej ścianka działowa o wys. ok 2,2m. Dzięki temu otrzymujemy przestronne wnętrze, które można dowolnie zaaranżować pod kątem potrzeb mieszkańców. Aby powiększyć kuchnię zaprojektowaliśmy spiżarnię o pow. 3,8m2. W części sypialnej domu znajdują się 3 sypialnie. Największa z nich posiada własną łazienkę i garderobę, a także wyjście na taras. Pomieszczenia na parterze maja wysokość 2,95m. Można powiększyć powierzchnię użytkową domu adaptując poddasza. Na rzucie prezentujemy proponowaną lokalizację schodów. Aby zobrazować wielkość poddasza, podajemy powierzchnię poddasza netto, tj. po obrysie ścian. 

Uwaga: polecamy bliźniaczy projekt E-121, pasujący na wąskie działki.

Powierzchnia użytkowa 134,4 m²
Powierzchnia netto 168,1 m²
Powierzchnia zabudowy 235,7 m²
Garaż 33,6 m²
Kubatura 504,2 m³
Wysokość budynku 7,7 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 325,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 28,4 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 314 800 PLN
Instalacje wewnętrzne 61 700 PLN
Wykończenie 150 900 PLN
Koszt budowy 527 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 444 800 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty