Zwrot / wymiana projektu

Każdy kupujący ma, zgodnie z polskim prawem, prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego towaru bez podawania przyczyny w terminie 14 dni, od daty wydania rzeczy, składając stosowne oświadczenie na piśmie.

W naszej pracowni macie Państwo możliwość:

- zwrotu projektu do 14 dni od dnia otrzymania projektu,
- wymiany projektu do 360 dni od dnia otrzymania projektu.

Zwracany lub wymieniany projekt, powinnien zostać odesłany w stanie kompletnym (4 egz.) i niezmienionym, na koszt Kupującego. Pieniądze za zwracany projekt, zostaną przekazane Kupującemu w terminie do 7 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania projektu, na wskazane przez Kupującego w formularzu - konto bankowe. Po zgłoszeniu zwrotu towaru Klient zwraca zakupiony towar. po otrzymaniu zwróconego towaru wystawiamy fakturę korygującą i przesyłamy do Klienta, a Klient podpisuje i odsyła kopię. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru, po otrzymaniu podpisanej przez klienta kopii faktury korygującej. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Zwrotowi nie podlegają koszty przesyłki. W przypadku wymiany projektu, termin wysyłki ustalany jest indywidualnie. Do odsyłanych projektów prosimy dołączyć oryginał otrzymanej faktury VAT. Zwroty nie będą przyjmowane w przypadku, gdy projekt ma widoczne ślady kopiowania oraz gdy został zniszczony lub uszkodzony.

Koszty związane z wymianą projektu:

1. Koszt wymiany projektu w terminie do 14dni od dnia doręczenia wynosi 20zł brutto, to jest koszt ponownej wysyłki.
2. Koszt wymiany w terminie od 15 - 360dni od dnia doręczenia wynosi 200zł brutto (koszty przygotowania projektu i ponownej wysyłki).
3. W przypadku wymiany projektu na droższy, Kupujący pokrywa dodatkowo koszt różnicy w cenie projektów.

 

Szczegółowe informacje pod numerem:
(22) 371 53 04

Poradnik
Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty