E-153Komfortowy dom parterowy

Zamów

cena: 5 300 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-153 Komfortowy dom parterowy

Dom parterowy, w którym zaprojektowane są trzy sypialnie. Część wspólna domu to salon z jadalnią oraz kuchnia, które łącznie tworzą przestrzeń o powierzchni blisko 48m2. W kuchni zlokalizowana została zamknięta spiżarnia. Południowy taras dostępny jest zarówno z pokoju dziennego jak i jednej z sypialni. W skład części prywatnej domu, poza sypialniami, wchodzi pojemna garderoba. Zaprojektowane zostały również pomieszczenia pomocnicze tj. kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz przechodnia pralnia. Poddasze można łatwo zagospodarować, dzięki uwzględnionym w projekcie schodom, które zrealizować można w późniejszym czasie. Podana powierzchnia poddasza do zaadaptowania jest wielkością netto tj. mierzoną po obrysie ścian.

 

Powierzchnia użytkowa 146,9 m²
Powierzchnia netto 180,3 m²
Powierzchnia zabudowy 231,3 m²
Garaż 33,4 m²
Strych 74,0 m²
Kubatura 538,7 m³
Wysokość budynku 7,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 325,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 26,0 x 25,5 m
Stan surowy zamknięty 440 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 79 700 PLN
Wykończenie 163 800 PLN
Koszt budowy 684 200 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 576 000 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Awa
27.04.2022 / 12:56:48odpowiedz

Już mieszkamy w tym domu. Zrobiliśmy małą adaptację - zlikwidowaliśmy garderobę, powiększając pokoje, przesunęliśmy łazienkę i powiększyliśmy i tak wyszły 3 pokoje po 15mkw oraz łazienka 10mkw.

Marcin
06.06.2017 / 21:46:44odpowiedz

Czy dla tego projektu jest możliwość przeniesienia tarasu na elewację frontową? Chodzi o adaptację tego projektu na dom z wejściem od południa.

E-DOMY.PL
13.06.2017 / 12:51:15odpowiedz

Witamy. Taka zmiana jest możliwa. Należy wprowadzić ją do projektu podczas adaptacji. Ważne jest odpowiednie ukształtowanie kominów. Warto rozważyć wyrównanie tylnej ściany i wsunięcie wgłąb ściany frontowej (od nowego salonu) tak, aby powstała tam zadaszona część tarasu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Michal
02.10.2016 / 19:46:55odpowiedz

Czy ktoś stawia ten budynek? Czy dysponujecie może zdjęciami z realizacji? Własnie kupiłem ten projekt i chciałbym się skonsultować z kimś kto może już go stawiał itd...

E-DOMY.PL
10.10.2014 / 15:00:17odpowiedz

Witamy. Rysunki pokazowe parteru i poddasza są już dostępne, zarówno dla wersji podstawowej jak i lustrzanej. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Łukasz
09.10.2014 / 21:42:00odpowiedz

Czy jest dostępny do pobrania pokazowy rzut parteru z naniesionymi wymiarami jak w innych projektach?

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty