E-153Komfortowy dom parterowy

Zamów

cena: 5 490 PLN
5 790 PLN
dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-153 Komfortowy dom parterowy

Dom parterowy, w którym zaprojektowane są trzy sypialnie. Część wspólna domu to salon z jadalnią oraz kuchnia, które łącznie tworzą przestrzeń o powierzchni blisko 48m2. W kuchni zlokalizowana została zamknięta spiżarnia. Południowy taras dostępny jest zarówno z pokoju dziennego jak i jednej z sypialni. W skład części prywatnej domu, poza sypialniami, wchodzi pojemna garderoba. Zaprojektowane zostały również pomieszczenia pomocnicze tj. kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz przechodnia pralnia. Poddasze można łatwo zagospodarować, dzięki uwzględnionym w projekcie schodom, które zrealizować można w późniejszym czasie. Podana powierzchnia poddasza do zaadaptowania jest wielkością netto tj. mierzoną po obrysie ścian.

 

Powierzchnia użytkowa 146,9 m²
Powierzchnia netto 180,3 m²
Powierzchnia zabudowy 231,3 m²
Garaż 33,4 m²
Strych 74,0 m²
Kubatura 538,7 m³
Wysokość budynku 7,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 325,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 26,0 x 25,5 m
Stan surowy zamknięty 440 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 79 700 PLN
Wykończenie 163 800 PLN
Koszt budowy 684 200 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 576 000 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PPROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 99zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 49zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 49zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Awa
27.04.2022 / 12:56:48odpowiedz

Już mieszkamy w tym domu. Zrobiliśmy małą adaptację - zlikwidowaliśmy garderobę, powiększając pokoje, przesunęliśmy łazienkę i powiększyliśmy i tak wyszły 3 pokoje po 15mkw oraz łazienka 10mkw.

Marcin
06.06.2017 / 21:46:44odpowiedz

Czy dla tego projektu jest możliwość przeniesienia tarasu na elewację frontową? Chodzi o adaptację tego projektu na dom z wejściem od południa.

E-DOMY.PL
13.06.2017 / 12:51:15odpowiedz

Witamy. Taka zmiana jest możliwa. Należy wprowadzić ją do projektu podczas adaptacji. Ważne jest odpowiednie ukształtowanie kominów. Warto rozważyć wyrównanie tylnej ściany i wsunięcie wgłąb ściany frontowej (od nowego salonu) tak, aby powstała tam zadaszona część tarasu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Michal
02.10.2016 / 19:46:55odpowiedz

Czy ktoś stawia ten budynek? Czy dysponujecie może zdjęciami z realizacji? Własnie kupiłem ten projekt i chciałbym się skonsultować z kimś kto może już go stawiał itd...

E-DOMY.PL
10.10.2014 / 15:00:17odpowiedz

Witamy. Rysunki pokazowe parteru i poddasza są już dostępne, zarówno dla wersji podstawowej jak i lustrzanej. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Łukasz
09.10.2014 / 21:42:00odpowiedz

Czy jest dostępny do pobrania pokazowy rzut parteru z naniesionymi wymiarami jak w innych projektach?

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty