Polecane technologie

 • Prefabrykowane wiązary dachowe - bezpłatny aneks

  Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracę z firmą MITEK, która jest producentem konstrukcji dachowych z prefabrykowanych wiązarów drewnianych.

  Do większości naszych projektów istnieje możliwość opracowania, przez firmę MITEK, projektu prefabrykowanej więźby dachowej z wiązarów z litego drewna, łączonych płytkami kolczastymi.

  Projekt jest dostarczany w formie dodatkowego, bezpłatnego aneksu do naszej oryginalnej dokumentacji. Następnie, w ramach adaptacji projektu, architekt adaptujący może zmienić strop i klasyczną więźbę dachową, na konstrukcję z prefabrykowanych wiązarów drewnianych.

  Przykłady dokumentacji opracowanych przez MITEK są dostępne na stronie: http://dachymitek.pl/projekty-typowe.php

  Możliwe jest stosowanie dolnego pasa wiązarów, jako konstrukcji stropu drewnianego (zarówno w konstrukcjach poddaszy użytkowych jak i nieużytkowych). Zmiana stropu może pozwolić na dodatkowe oszczędności, np. odchudzenie fundamentów, co każdorazowo należy sprawdzić i przeliczyć w ramach adaptacji projektu. Zastosowanie więźby prefabrykowanej pozwala zmniejszyć zakres robót montażowych, co często znacznie przyspiesza czas budowy. W firmie można zakupić wiązary do samodzielnego montażu, montaż może też wykonać producent.

  Zainteresowanych zmianą konstrukcji dachu prosimy o kontakt z naszym biurem, przed zakupem projektu. Przygotowanie aneksu trwa ok. 14dni.

   

  zwiń
Poradnik
Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
 • pow. użytkowa
 • min. szerokość działki
 • kondygnacje
Pokaż rzuty