E-231Parterowy dom o zwartej bryle

Zamów

cena: 5 300 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-231 Parterowy dom o zwartej bryle

Projekt domu parterowego o zwartej bryle, zaprojektowany na planie kwadratu. Parter ma wyraźnie wyodrębnioną strefę prywatną z trzema sypialniami dostępnymi z wydzielonego holu. W tej części domu znajduje się także wspólna łazienka i garderoba. Przestrzeń ogólna przeznaczona do rekreacji to dobrze doświetlony salon, z którego zapewnione jest wyjście na zadaszony taras. Kuchnia w projekcie jest zaplanowana jako niezależne pomieszczenie. Można do niej wejść zarówno z pokoju dziennego, jak i bezpośrednio z holu. Pozwala to na np. wniesienie zakupów bez przechodzenia przez salon. Na parterze znajdują się także przydatne pomieszczenia pomocnicze: spiżarnia oraz pojemny schowek. W holu przewidziane zostało miejsce na schody prowadzące na obszerne poddasze. Może ono pełnić rolę strychu, lub zostać zaadaptowane na pomieszczenia użytkowe.

Dostępna jest mniejsza wersja tego projektu czyli E-230, wersja z dodatkowym pokojem E-235 oraz powiększona E-261.

Powierzchnia użytkowa 132,9 m²
Powierzchnia netto 174,1 m²
Powierzchnia zabudowy 234,4 m²
Garaż 33,9 m²
Strych 97,2 m²
Kotłownia 7,3 m²
Kubatura 516,7 m³
Wysokość budynku 8,6 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 315,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 24,3 m
Stan surowy zamknięty 415 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 100 800 PLN
Wykończenie 154 600 PLN
Koszt budowy 670 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 535 700 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Ania
24.05.2021 / 16:37:40odpowiedz

Dzień dobry, czy można w tym projekcie przenieść schody na strych do garażu (przy jednoczesnym wyciągnięciu ściany garażu o ok 2 m)?

E-DOMY.PL
25.05.2021 / 10:03:02odpowiedz

Witamy. Opisana modyfikacja projektu jest możliwa podczas adaptacji projektu. Będzie wymagała dodania wysuniętego dachu nad garażem, opracowania jego konstrukcji oraz przeliczenia płyty stropowej. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Zbynek
25.08.2020 / 22:19:23odpowiedz

Dzień dobry, czy w tym projekcie istnieje możliwość wyciągnięcia o około 2 metry garażu? Oraz zastosowania narożnego okna w kuchni?

E-DOMY.PL
26.08.2020 / 12:51:26odpowiedz

Witamy. Zmiany polegające na wysunięciu garażu oraz zamianie okna na narożne są możliwe. Należy wprowadzić je podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Damian
24.05.2020 / 21:34:52odpowiedz

Dzień dobry, czy w tym projekcie jest możliwość zmiany sposobu ogrzewania z gazowego na ekogroszek? Czy w schowku jest wystarczająco dużo miejsca na piec (ekogroszek lub pellet)? Chcielibyśmy w nim zrobić kotłownie... Dziękuję

E-DOMY.PL
25.05.2020 / 22:52:34odpowiedz

Witamy. W projekcie jest możliwość zastosowania kotłowni na paliwo stałe. Może być ona zlokalizowana w pomieszczeniu schowka. Zmianę należy wprowadzić podczas adaptacji projektu, pamiętając o szczegółowych wymaganiach dla takich kotłowni i zachowaniu współczynnika EP. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Siwer
16.08.2019 / 17:49:57odpowiedz

Czy jest możliwość połączenia schowka z pom tech w jedno pomieszczenie kotłownie na ekogroszek i gaz? Oraz czy można wydłużyć salon do końca( zamiast tarasu)??

E-DOMY.PL
19.08.2019 / 10:01:18odpowiedz

Witamy. Schowek i pomieszczenie techniczne mogą zostać połączone. Należy jednak pamiętać o występującej między tymi pomieszczeniami różnicy wysokości posadzek. Zmianę należy w odpowiedni sposób wprowadzić do projektu podczas adaptacji. Włączenie tarasu do kubatury salonu jest możliwe i nie stanowi kłopotu pod względem konstrukcyjnym. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Natalia
12.08.2019 / 17:11:16odpowiedz

Czy można ten projekt zastosować na działkę z wjazdem od wschodu? Pozdrawiam.

E-DOMY.PL
12.08.2019 / 19:43:38odpowiedz

Witamy. Tak, można zastosować go na działkę z wjazdem od wschodu, ale proszę też zapoznać się z projektem E-231a. Ma trochę inny układ pomieszczeń. Wyboru należy dokonać uwzględniając kształt działki, ale na pewno któryś z nich będzie pasował idealnie. Pozdrawiamy, E-DOMY.PL.

Ada
13.02.2019 / 10:06:25odpowiedz

Witam, bardzo podoba nam się kształt domu. Zgrabny i prosty. Pytanie jakie zmiany można wprowadzić wewnąrrz? Chcielibyśmy jeszcze jeden pokój. Dzikęuję ADA.

E-DOMY.PL
13.02.2019 / 11:11:44odpowiedz

Witamy. Zmiany należy wprowadzić podczas adaptacji projektu. Możliwe są zmiany zgodne z ergonomią, aktualnymi przepisami oraz sztuką budowlaną. Wykaz zmian nie wymagających naszej zgody znajdzie Pani w zakładce ZMIANY W PROJEKTACH. Prosimy zapoznać się z projektem E-235, w którym zaprojektowany został dodatkowy pokój. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Karol
05.02.2019 / 16:06:07odpowiedz

Dobry projekt :)

E-DOMY.PL
13.02.2019 / 11:04:29odpowiedz

Witamy. Dziękujemy za miłą opinię. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty