E-278Prosty dom z czterema sypialniami

Zamów

cena: 5 390 PLN
5 690 PLN
dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-278 Prosty dom z czterema sypialniami

Projekt domu przeznaczonego dla rodziny 2+3, z wyraźnym oddzieleniem strefy rodziców od strefy dzieci. Sypialnia główna umieszczona jest na parterze. Posiada dostęp do własnej łazienki i garderoby oraz wyjście na taras. Pokoje dziecięce usytuowane sa na poddaszu. Dwa z nich są jednakowe. Na poddaszu znajdują się także pomieszczenia pralni, łazienki i garderoby. Strefa dzienna jest strefą wypoczynku i jadalnią połączoną z pół-otwartą kuchnią. Przy kuchni zaprojektowana została spiżarnia. Dom jest przekryty prostym dwuspadowym dachem. Przy garażu znajduje się dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.

 

Projekt posiada wersję z dwustanowiskowym garażem E-280.

Powierzchnia użytkowa 138,7 m²
Powierzchnia netto 201,2 m²
Powierzchnia zabudowy 141,4 m²
Garaż 21,7 m²
Kotłownia 6,2 m²
Kubatura 529,2 m³
Wysokość budynku 8,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 220,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 22,7 x 18,6 m
Stan surowy zamknięty 386 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 88 100 PLN
Wykończenie 176 100 PLN
Koszt budowy 650 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 545 700 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Adrianna
14.02.2022 / 14:54:01odpowiedz

Super dom, będzie mój!

Patryk
11.10.2023 / 06:11:26odpowiedz

Jaki koszt budowy metoda Deweloperska

E-DOMY.PL
11.10.2023 / 18:55:54odpowiedz

Witamy. Wstępne szacunkowe koszty budowy do stanu deweloperskiego są podane na naszej stronie. Zostały określone na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. Przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu, oraz przyjętego standardu wykończenia. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty