E-218 Rezydencja z dużym salonem

Zamów

cena: 5 500 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-218 Nowość

Projekt rezydencji z przestronną częścią wspólną oraz gabinetem na parterze. Sercem domu jest przestrzeń dzienna, składająca się z salonu, jadalni oraz kuchni z wyspą. Zbiegają się tu wszystkie ciągi komunikacyjne w domu, co sprzyja integracji jego mieszkańców. Z zewnątrz dostajemy się tu poprzez szeroki przedsionek oraz taras. Z piętra z kolei, prowadzą wygodne schody. Nieopodal zlokalizowany jest gabinet, który ze względu na sąsiedztwo łazienki sprawdzi się także jako pokój seniora. Na piętrze zaprojektowane zostały cztery sypialnie, z których jedna posiada dojście do własnej łazienki oraz garderobę. Do dyspozycji jest też wspólna łazienka z wanną. Ze spocznika schodów dostępny jest praktyczny strych.

Projekt jest wersją projektu E-217 z dwustanowiskowym garażem.

Powierzchnia użytkowa 159,4 m²
Powierzchnia netto 244,4 m²
Powierzchnia zabudowy 165,1 m²
Garaż 35,5 m²
Strych 43,0 m²
Kotłownia 6,4 m²
Kubatura 553,7 m³
Wysokość budynku 9,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,4 m
Powierzchnia dachu 215,0 m²
Kąt nachylenia dachu 25 °
Minimalne wymiary działki 22,3 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 380 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 78 700 PLN
Wykończenie 185 600 PLN
Koszt budowy 644 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 515 900 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty