E-177Dom z poddaszem na wąską działkę

Zamów

cena: 5 150 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-177 Dom z poddaszem na wąską działkę

Projekt domu z poddaszem użytkowym przeznaczony na wąskie działki. Na parterze zaprojektowana została duża kuchnia z towarzyszącą jej jadalnią. Pokój dzienny znajduje się w ich sąsiedztwie, lecz jest subtelnie wydzielony. Można z niego przejść do pokoju mogącego pełnić funkcję biblioteki, bądź pracowni. Na taras przedostać można się zarówno z pokoju dziennego jak i z jadalni. Duża część tarasu jest zadaszona, co pozwala na wygodne ustawienie tam stołu. Na poddaszu, do każdej z trzech sypialni przylega garderoba. Sypialnia tzw. rodziców ma również dostęp do własnej łazienki. Dodatkowo na piętrze znajduje się duża łazienka oraz wygodna pralnia.

Powierzchnia użytkowa 148,2 m²
Powierzchnia netto 200,0 m²
Powierzchnia zabudowy 144,3 m²
Garaż 22,3 m²
Kotłownia 6,0 m²
Kubatura 507,8 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,8 m
Powierzchnia dachu 220,0 m²
Kąt nachylenia dachu 35 °
Minimalne wymiary działki 20,3 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 337 400 PLN
Instalacje wewnętrzne 73 300 PLN
Wykończenie 153 300 PLN
Koszt budowy 564 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 482 600 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 99zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 1500zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Karusek
11.10.2015 / 20:29:54odpowiedz

Witam, Chciałam zapytać czy posiadają Państwo projekt tego domu na dwustanowiskowy garaż? Dziękuję

E-DOMY.PL
13.10.2015 / 15:08:49odpowiedz

Witamy. Prosimy zapoznać się z projektem E-128, który oparty jest na podobnym układzie funkcjonalnym. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Aga82
22.05.2015 / 15:37:37odpowiedz

Witam w wielu państwa projektach użyte są przesuwne kratki drewniane na oknach (od zewnątrz). Czy mogą coś Państwo napisać o tym rozwiązaniu? Koszty mniej więcej, pod jakim hasłem tego szukać? Czy jest to tylko element ozdobny czy również zacienia odpowiednio jak żaluzje? Jesteśmy zainteresowani tym projektem ale właśnie się zastanawiamy czy ten element elewacji zostawić czy użyć czegoś innego. Dziekuje! Agnieszka

E-DOMY.PL
25.05.2015 / 12:52:49odpowiedz

Witamy. Zaproponowane w naszych projektach elementy drewniane znajdujące się na elewacji to żaluzje przesuwne bądź okiennice przesuwne. Pod takimi hasłami odnajdzie Pani producentów. Jeśli jest Pani zainteresowana naszymi rekomendacjami prosimy o bezpośredni kontakt mailowy z pracownią - staramy się aby nasza strona nie miała charakteru reklamowego. Żaluzje, poza niewątpliwym walorem wizualnym, mają zadanie zacieniania wnętrza i zabezpieczenia go przed przegrzaniem. Panele mogą być przesuwane wzdłuż prowadnic mocowanych do ściany zasłaniając lub odsłaniając okno. Szacunkowy koszt elementu o wymiarach 200x245cm wykończonego drewnem modrzewia syberyjskiego to - wg jednego z producentów - około 1500-2000zł netto + koszt systemu mocowania - zależnie od wersji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty