E-177 Dom z poddaszem na wąską działkę

Zamów

cena: 4 750 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-177

Projekt domu z poddaszem użytkowym przeznaczony na wąskie działki. Na parterze zaprojektowana została duża kuchnia z towarzyszącą jej jadalnią. Pokój dzienny znajduje się w ich sąsiedztwie, lecz jest subtelnie wydzielony. Można z niego przejść do pokoju mogącego pełnić funkcję biblioteki, bądź pracowni. Na taras przedostać można się zarówno z pokoju dziennego jak i z jadalni. Duża część tarasu jest zadaszona, co pozwala na wygodne ustawienie tam stołu. Na poddaszu, do każdej z trzech sypialni przylega garderoba. Sypialnia tzw. rodziców ma również dostęp do własnej łazienki. Dodatkowo na piętrze znajduje się duża łazienka oraz wygodna pralnia.

Powierzchnia użytkowa 148,2 m²
Powierzchnia netto 200,0 m²
Powierzchnia zabudowy 144,3 m²
Garaż 22,3 m²
Kotłownia 6,0 m²
Kubatura 507,8 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,8 m
Powierzchnia dachu 220,0 m²
Kąt nachylenia dachu 35 °
Minimalne wymiary działki 20,3 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 277 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 60 100 PLN
Wykończenie 126 000 PLN
Koszt budowy 463 600 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 396 900 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty