E-101 Prosty dom z poddaszem

Zamów

cena: 4 350 PLN dostępność: 10 dni

Projekt domu E-101

Projekt budynku o prostej, nowoczesnej, a zarazem łatwej w budowie bryle. Na parterze zaprojektowano przestrzeń wspólną: salon połączony z jadalnią i półotwartą kuchnią. Elementem wyrożniającym ten projekt jest częściowo otwarta przestrzeń/pustka z antresolą nad salonem. Przy kuchni znajduje się niewielka spiżarnia. Dodatkowo na parterze znajduje się małe WC z prysznicem oraz dodatkowy pokój, który można zaaranżować np. jako pokój gościnny, gabinet do pracy, czy pokój seniora. Na piętrze znajdują się trzy duże sypialnie, w tym jedna z oddzielną garderobą i łazienką. Na antresoli można stworzyć przydatne miejsce do pracy lub rekreacji.

 

Powierzchnia użytkowa 144,2 m²
Powierzchnia netto 182,6 m²
Powierzchnia zabudowy 125,8 m²
Garaż 16,9 m²
Kubatura 499,9 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 5,0 m
Powierzchnia dachu 145,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 21,5 x 18,4 m
Stan surowy zamknięty 231 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 57 100 PLN
Wykończenie 137 400 PLN
Koszt budowy 426 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 393 100 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty